Wiadomości z Rudy Śląskiej

W sobotę premier Mateusz Morawiecki odwiedzi Rudę Śląską!

 • Dodano: 2019-09-19 11:30, aktualizacja: 2019-10-09 12:55

W sobotę, 21 września, Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki złoży wizytę w Rudzie Śląskiej. Spotkanie odbędzie się na Placu Jana Pawła II w Nowym Bytomiu o godzinie 15:30.

Jak poinformował dzisiaj radny Marek Wesoły, Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki spotka się w sobotę z mieszkańcami Rudy Śląskiej. Premier wystąpi na rynku o godzinie 15:30.
 

To nie pierwsza wizyta premiera Mateusza Morawieckiego w Rudzie Śląskiej. Miesiąc temu premier odwiedził Dzienny Dom "Senior - Wigor" w Nowym Bytomiu. W ubiegłym roku Mateusz Morawiecki pojawił się w Hucie Pokój, gdzie rozmawiał z pracownikami zakładu.

Komentarze (118)    dodaj »

 • Marek

  Dopiero teraz widzę ile w tym mieście jest ludzi popierających kłamstwa, złodziejstwa, łamanie prawa, bezkarność kleru i totalną władzę jednej nieomylnej i najmądrzejszej partii. PIS podporządkował sobie prawie wszystkie instytucje państwa, teraz proponuje przymusowe zrzeszenie w korporacje zawodowe artystów oraz dziennikarzy by je kontrolować, a potem wrócą do nacjonalizacji mediów. Wracamy do PRL-u. Kto tego nie widzi jest ślepy i głuchy. Morawiecki i Kaczyński, nie martwcie się, tu wygracie wybory. Czas się wyprowadzić z tego miasta. Czas się wyprowadzić z tego kraju.

 • Lis

  Najlepszy w tym rządzie jest Gowin, który w 2013 r w innym rządzie zrobił ustawę deregulacją dla 50 zawodów, czyli działania bardzo wolnorynkowe, a teraz siedzi w rządzie który dąży do centralizacji władzy! Bardzo dziwne!!! Gowin chyba kręgosłupa moralnego nie ma!?

 • truda

  I co? Był?

 • wyborca3

  Prawda jest taka ,że gdyby Tusk nie uraczył nas podwyższonym wiekiem emerytalnym i to z taką pewnością siebie i zapewnieniami ,że nas nie stać na wcześniejsze przejście na emeryturę i gdyby nie brnęli w te tęczowe i antyklerykalne historie to może by nie było jak jest, a jest tak ,że po porażce PO w wyborach , ugrupowanie to będzie mogło zwijać sztandary a znając życie bardziej szukać nowej opcji politycznej pod którą się będą mogli podpiąć . Wiele można Pisowi zarzucać ale prawda też jest kolejna taka ,że na chwilę obecną opozycja jest pod wieloma względami niezdolna do przejęcia władzy .

 • Rudzianin

  Te G O W N O z PoWarszawy pewnie i do nas trafiałoJuż teraz wiem dlaczego u nas spalarnie chcieli wybudować .A wy jak bezrozumne istoty za PO głosujecie.

 • Ruda orzegów

  Pomidory i jajka mile widziane w każdych ilościach czego ten pajac tu szuka

 • antoniooo

  PAJACE to w PELOOO szukac musisz

 • Prawy i sprawiedliwy

  To jest Premier Rzeczypospolitej, pajac to ciebie spłodził!

 • Antypisior

  Te, ty prawy i sprawiedliwy inaczyj.Tyś powinien wymagać Naprawy i Oliwy.Po tych waszych wpadkach powinniście downo wylecieć w orbita i zmienić nazwa na SIEBIE I POCIOTOM

 • Mieszkaniec

  Może Pani prezydent pochwali się panu premierowi jak dalej ochoczo drzewa wycina (dla firmy-drewno kominkowe)Korupcja dla CBA,porażające że nawet kosztem naszego zdrowia.W parku w centrum Nowego Bytomia nawet wycinają,dęby,w całym mieście zresztą.Ten proceder trwa już od dobrych kilku lat-czy to wszystko w ramach realizacji ustawy antysmogowej?W zimie tną by ludziom nie było żal drzew bez liści i nie narażać się opini publicznej.

 • maniek

  Skąd tu tylu kodziarzy, czyli obrońców starego porządku.

 • Dolas

  Lepiej, że nas odwiedzają niż jakby mieli na w nosie. Kto nie chce nie idzie, proste.

 • Andrzej

  Powiem tak, najwięce hejtują Ci którzy biorą i biorą. Omineło mnie 500 plus bo córka ma ponad 20 stke, ominął mnie brak pitu bo mam prawie 50 dych na karku. Nie mam socjalu, nie mam mieszkania od państwa, nie dostałem nic a nic. A wiecie co? W poprzednich wyborach 20q5 byłem za PO ale teraz wybiorę PiS bo widzę po prostu że im zależy. Gdzie były moje pieniądze które idą na te 500 plus? W kieszeniach władzy, już wolę żeby za nie dzieci miały te wakacje, ot taka logika

 • boluś

  NOWO RASA JAJCA JAK BERETY'

 • Prawy i sprawiedliwy

  Niech pogoni te nieudolne władze miasta co szpital rujnują i nasze kieszenie!!! Ruda Śląska jest strasznie droga, śmieci, wyżywienie dzieci w szkołach i przedszkolach a w czwartek nam chcieli zaserwować podatki na maksymalnych stawkach. Nieudolni wszystko zwalają na rząd PiS! Skoro nie dają rady niech oddają władze!!!!!

 • Srodze zawiedziony

  Żeby tylko teraz w jednym momencie na drogi nie wyjechał ten milion elektrycznych aut, bo się wszystko zakorkuje i Pan Premier na umówioną godzinę nie zdąży.

 • Zyga

  W Rudzie już się robi Wesoło .

 • Don't Give pis a chance

  Mateusz Edward Gierek Morawiecki - POPULISTA, KŁAMCA, MARIONETKA KACZORA - nie dla PIS-owskiej propagandy a'la wczesny Gierek - wiadomo czym to się skończyło. Cel uświęca środki - byle przy władzy i po trupach przy mega aferach Pisu, Ziobry i itp. f..c off od Rudy Śląskiej.

 • wyborca 22

  No i co ci boroku ten komentarz do? Kilkanaście milionów się nie może mylić .A w dniu wyborów się na pewno nie pomyli .Demokracji pan nie przeskoczysz.

 • ino--PIS

  piere ci na gowa--ty maniaku esbecko--ubecki

12345

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również