Wiadomości z Rudy Śląskiej

Wielka Śniadaniowa Trasa Radio ZET odwiedziła Rudę Śląską! [ZDJĘCIA]

  • Dodano: 2023-09-14 09:45

Wielka Śniadaniowa Trasa Radio ZET wciąż jest w drodze. Wczoraj radiowcy odwiedzili rudzian na placu Jana Pawła II. Uczestnicy wydarzenia z samego rana zostali poczęstowani pysznym i ciepłym śniadaniem.

Śniadanie z Radio ZET w Rudzie Śląskiej

W środę 13 września na placu Jana Pawła II w Rudzie Śląskiej pojawiło się miasteczko Radio ZET. W godzinach od 6:30 do 9:30 na uczestników wydarzenia czekało ciepłe śniadanie, kawa oraz liczne warsztaty, zabawy i konkursy, w których można było wygrać kosze ze śniadaniowymi niespodziankami. Dodatkowo podczas wydarzenia na rynku w Nowym Bytomiu wystąpiła orkiestra dęta. W wydarzeniu udział wziął również prezydent Rudy Śląskiej.

– Zupa rybna z ryżem, wodorostami i tofu na śniadanie? Czemu nie! Dziś (13 września przyp. red.) na rynku w Nowym Bytomiu królowały bardzo zróżnicowane smaki - od słodkich do tych prawdziwie wytrawnych. Wszystko za sprawą Wielkiej Trasy Śniadaniowej Radio ZET, która zawitała do naszego miasta. Było pysznie i wesoło – przekazał prezydent Rudy Śląskiej, Michał Pierończyk.

Przystanki Śniadaniowej Trasy Radio ZET 2023

To wciąż nie koniec Wielkiej Śniadaniowej Trasy Radio ZET. Sprawdźcie poniżej listę miejscowości, w których zorganizowane zostaną kolejne przystanki:

  • 9 września – Jelenia Góra,
  • 10 września – Wrocław,
  • 11 września – Opole,
  • 12 września – Bielsko-Biała,
  • 13 września – Ruda Śląska,
  • 14 września – Częstochowa,
  • 15 września – Piotrków Trybunalski,
  • 16 września – Łódź,
  • 17 września – Kielce.

Byliście wczoraj na rynku w Nowym Bytomiu? Dajcie znać w komentarzach, jak było!

Komentarze (5)    dodaj »

  • Jan pawul - fryna

    Ten badziew obudził mnie po nocnej szychcie !!! Róbcie se ten syf w lesie !! To i tak nikogo nie obchodzi ...

  • Fit

    Prezydentowi radzimy dietę. Ma nas reprezentować, a idzie to w złym kierunku

  • Hanys

    Impreza dla wybrabych??

  • Achim

    Szkoda ze mnie tam nie bylo, tez bym se zrobil zdjecie z olejem. Z drugiej strony, zbytnio nie zaluje bo nie bylo tam pieknych kobiet

  • Ryl

    Achim nie komentuj już, bo zas się kompromitujesz.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również