Wiadomości z Rudy Śląskiej

Wpadł z narkotykami podczas rutynowej kontroli

  • Dodano: 2021-03-12 11:30

Policjanci z rudzkiej drogówki w trakcie rutynowej kontroli drogowej, zatrzymali mężczyznę, który posiadał narkotyki. Mundurowi w trakcie rozmowy z kierowcą zauważyli pudełko z marihuaną. Stróże prawa zabezpieczyli znalezione narkotyki i przekazali je kryminalnym.


Wszystko zaczęło się od zwykłej kontroli drogowej...

Późnym wieczorem na ulicy Niedurnego policjanci z rudzkiej drogówki zatrzymali do kontroli passata. W trakcie rozmowy z kierowcą jeden z mundurowych wyczuł charakterystyczny zapach marihuany, a po chwili zauważył pudełko z narkotykami. 35-letni kierowca został zatrzymany. Badanie kryminalistyczne przejętego suszu potwierdziło, że jest to marihuana. To miała być zwykła kontrola, która jednak doprowadziła rudzianina do policyjnego aresztu.

Za posiadanie narkotyków zatrzymanemu grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (3)    dodaj »

  • Ina

    W Kauflandzie stoi w przejściu maszyna z takimi roślinkami, może tam się zaopatrywał?

  • Czytelnik

    Kolejny, który sam się wysypał. Idę o zakład, że jeździł w kółko bez celu po Frynie, jak to niektórzy mają w zwyczaju, ponoć dla rozrywki.

  • Fok

    Naprawde wielki kryminalista, bo miał przy sobie troszke marihuany. Aż trzeba było artykuł o tym napisać. ZAJMIJCIE SIE WAŻNYMI ARTYKUŁAMI. NAPRZYKŁAD ŚMIEĆMI WYRZUCANYMI W KOCHŁOWICKICH LASACH, ŁĄKACH(ul. Nasypowa), a nie tym kto i co sobie używa.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również