Wiadomości z Rudy Śląskiej

Wyjątkowy Dzień Dziecka w Nowym Bytomiu [ZDJĘCIA]

  • Dodano: 2021-06-02 13:45

Pierwszy czerwca to wyjątkowy dzień dla wszystkich dzieci. Nie inaczej było w naszym mieście. Na Orliku w Nowym Bytomiu pracownicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zorganizowali wyjątkowy Dzień Dziecka. 


Wydarzenie obfitowało w różne atrakcje

Między innymi wspólne gry i zabawy z Akademią Piłkarską Bumerang, podczas których dzieci mogły zaprezentować swoją sprawność fizyczną. Dzieci z wielkim zaangażowaniem wykonywały poszczególne konkurencje sportowe takie jak np.: slalom z piłką, czy strzały do bramki. 


Nie obyło się bez malowania twarzy

Najmłodsi mogli również skorzystać z dmuchanego zamku. Dzieci uczestniczyły w pokazie pierwszej pomocy zorganizowanej przez Ochotniczą Straż Pożarną z Rudy Śląskiej, mogły również poczuć się jak strażacy, gasząc "pożar". Można było zobaczyć od środka, jak wygląda wóz strażacki, zaś zapaśnicy Z.K.S. "Slavia" Ruda Śląska pokazali swoje umiejętności na macie.

- Odbył się także konkurs rodzinny. W składzie każdej drużyny byli rodzice i dziecko. Każda rodzina biorąca udział w zabawie otrzymała w nagrodę łóżko od firmy ADEKO Stolarnia. Z twarzy dzieci nie schodził uśmiech, a przecież o to właśnie chodzi w tym szczególnym dniu. Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli i pomagali w dzisiejszym Dniu Dziecka. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia. Do zobaczenia przy następnych imprezach organizowanych przez MOSiR.  Bądźcie z nami - czytamy na stronie MOSiR Ruda Śląska. 

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.