Wiadomości z Rudy Śląskiej

Zmiana godzin pracy Urzędu Miasta

 • Dodano: 2019-12-09 08:15, aktualizacja: 2019-12-09 07:07

14 grudnia (sobota) Urząd Miasta będzie czynny w godzinach od 8:00 do 16:00.

Z kolei 24 grudnia (wtorek) Urząd będzie nieczynny. Natomiast 31 grudnia (wtorek) Urząd pracował będzie w normalnych godzinach od 8:00 do 16:00.

Kasy będą jednak czynne tylko w godzinach od 8:00 do 12:00.

Komentarze (13)    dodaj komentarz »

 • nowa mieszkanka

  Rozumiem gdyby wielkie halo o to, że mają wolne, gdyby nie odrabiali wolnego w sobotę. Ale pójdą w sobotę do pracy, mimo iż powinni mieć wtedy wolne. Poza tym, już widzę te tłumy ludzi pędzące do UM w Wigilię, bo mają pilne sprawy do załatwiania ... Wydaje mi się że ktoś ma myślenie typu: a dlaczego inni mają mieć lepiej ??? masakra

 • Luiza

  Skoro pracuje w sklepie to równie dobrze urzędnik (czy każdy inny człowiek) może przyjść z nastawieniem że jestem tam dla niego a nie on dla mnie, nauczyciel jest dla jego dzieci a nie dziecko dla niego, murarz dla niego a nie on dla murarza.Jak nie dotrze do was że w życiu każdy jest zależny od innego to zawsze będziecie biadolić. Szanujmy się trochę wzajemnie i wszyscy będą szczęśliwsi.

 • boluś

  TO UNY TAM PRACUJOM?

 • Łuk

  I dali taka sobotę co wszyscy i tak na sklepach będą

 • jo....

  jak umią pracować w sklepach w wigilio i sylwester i i nie odrabiają bo wszystkie soboty pracują to dlaczego urząd miasta nie może pracować w wigilio i sylwester.i w dodatku jeszcze kasa czynno tylko do 12...POWINNY DAĆ przykład i też przyjśc w 24 i 31 grudnia do PRACY,

 • Kołku

  Niestety jak ktos jest na bezrobociu nie musi sie przejmowac czy pracować w wigilię czy nie, a po za tym mysle ze ostatnią rzeczą jaką urzędnik chcę w wigilię to urzeranie się z takim cepem jak ty

 • Urzędnik

  Urząd to nie sklep. Trzeba jednak dysponować inną wiedzą i kwalifikacjami, żeby dostać pracę w samorządzie. Zważywszy, że wynagrodzenie nie jest zbyt wysokie - mamy inne przywileje.

 • ja genau

  Urzędniku - nie zapominaj, że to Ty jesteś dla nas a nie my dla Ciebie. W parze z kwalifikacjami idzie też charakter sprawowanego zawodu. Nie ujmując Twojemu wykształceniu - wzmianka o nim tutaj była co najmniej nie na miejscu :)

 • Urzędnik

  Policja jest utrzymywana z podatków, a policjanci karzą ludzi mandatami. Czytając twoje wypociny - nie powinno tak być, przecież oni są dla ciebie ! Sądy również utrzymywane są z podatków, a skazują ludzi i zamykają w więzieniach. Idąc twoim tokiem rozumowania, nie może tak być. Przecież przestępca płacąc podatki utrzymuje również sędziego. Lekarze też są utrzymywani z podatków, a w szpitalach ludzie umierają. Słuchając ciebie, nie może tak być, przecież pacjent płaci podatki, a lekarz musi go uratować... No chyba coś nie tak z twoim tokiem rozumowania. Nadmienię, że urzędnicy też płacą podatki i zostawiają większość swojego wynagrodzenia w naszym mieście np. w sklepach. Gdyby nie było pracowników utrzymywanych przez samorząd, w mieście byłoby o wiele mniej sklepów i innych placówek usługowych. Tak więc tworząc lokalne społeczeństwo uzupełniamy się wzajemnie.

 • Reguła

  O to genau - wypowiedź suwerena co to się mu należy! Pewnie on z tych co to siedzi przy urzędniku i czeka aż ten mu podyktuje co pisać!

 • Urzędniczka

  Jesteśmy dla was w wyznaczone dni i godziny. A w Wigilię będzie zamknięte i żadna siła tego nie zmieni.

 • ja genau

  siła może nie zmieni... ale redukcja etatów i owszem :)

 • Sara

  Gupi abo z milicji ? A jak niby redukcja etetów wpłynie na godziny pracy urzędu w wigilię ? Milicji już nie ma, czyli :-)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.