RudaSlaska.com.pl - 20 lat

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Zmiana organizacji ruchu na A4

  • Dodano: 2016-05-10 07:30, aktualizacja: 2016-05-10 08:44
Od wczoraj do 24 maja prowadzone będą roboty drogowe na gliwickim odcinku autostrady A4. Kilkakrotnie będzie się zmieniała organizacja ruchu. Kierowców prosimy o wzmożoną uwagę!
 
 
 
W związku z koniecznością wykonania naprawy dylatacji na obiekcie mostowym autostrady A4 w Gliwicach, w bezpośrednim sąsiedztwie Punktu Poboru Opłat Żernica, 9 maja 2016 roku (poniedziałek) w godzinach porannych (około godz. 7:00) została wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu polegająca na wyłączeniu z ruchu jezdni w kierunku Katowic i poprowadzeniu ruchu dwukierunkowego jezdnią "wrocławską" na odcinku o długości 500 metrów. 
 
 
Następnego dnia, czyli 10 maja 2016 roku nastąpi przełożenie ruchu na jezdnię w kierunku Katowic i wyłączenie z ruchu jezdni w kierunku Wrocławia. Ten etap robót potrwa około tygodnia. Następnie w terminie od 17 do 24 maja 2016 roku planowana jest ponowna zmiana organizacji ruchu, polegająca na wyłączeniu z ruchu jezdni w kierunku Katowic. Ruch w tym czasie poprowadzony będzie dwukierunkowo jezdnią relacji Katowice- Wrocław.
 
 
Przewidywany termin zakończenia prac i przywrócenia docelowej organizacji ruchu 24 maja br.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.