RudaSlaska.com.pl - 20 lat

Wiadomości z Rudy Śląskiej

[ZMIANA TERMINU] Kolorowy zawrót głowy. Holi Święto Kolorów powróci do Rudy Śląskiej!

 • Dodano: 2022-05-25 13:30, aktualizacja: 2022-06-04 11:41

AKTUALIZACJA: Ze względu na prognozowaną pogodę Święto Kolorów zostało odwołane. Nowy termin to 12 czerwca, miejsce i godziny zostają takie same


Do Rudy Śląskiej ponownie zawita kolorowa impreza z muzyką i proszkami Holi. Co warto dodać, w tym roku wydarzenie odbędzie się bez ograniczeń związanych z pandemią. Wstęp wolny!

Holi Święto Kolorów w Rudzie Śląskiej

W sobotę 4 czerwca w godzinach od 15:00 do 19:00 przy ul. Górnośląskiej - Rudzkie Błonia, odbędzie się Holi Święto Kolorów, czyli rudzka edycja, popularnego na całym świecie, festiwalu z proszkami Holi. Impreza skierowana jest do wszystkich, bez wyjątków i ograniczeń wiekowych.

– Daj się ponieść kolorowemu szaleństwu! Przyjdź ze swoimi znajomymi i wspólnie pokolorujcie się nawzajem w rytm najlepszej muzyki granej przez naszych DJów! – przekazują organizatorzy.

Na imprezie będzie można zaopatrzyć się w oryginalne proszki Holi w 9 kolorach. Przygotowano też dodatkowe atrakcje, takie jak kolorowa wata cukrowa, kolorowe okulary i bazooki CO2. Na miejscu zostanie wyznaczona strefa foodtruck. Chwile pełne zabawy i kolorów umili muzyka puszczana przez DJów.

Wstęp na wydarzenie będzie bezpłatny. Ze względów bezpieczeństwa na teren imprezy obowiązuje zakaz wnoszenia własnych proszków.

Zobacz, jak rudzianie bawili się na zeszłorocznej edycji Holi Święto Kolorów 2021!

Zobacz także

Komentarze (4)    dodaj »

 • święto pierdzenia

  To jest hinduskie święto, w trakcie którego każdy hinduista powinien zapalić marihuanę. Czy w rudzie też tak będzie, czy znowu będzie to marna podróba jakiegoś gangeskiego zwyczaju, bo pani jadzia z domu kultury widziała takie coś w tv i jej siem to bardzo podobało.

 • G&G

  Kolorowy upaćkany ,małpi zawrót głowy.

 • Hanys

  Jak nie wolno swoich proszków to lipa

 • The truth

  [...]oburza fanatyków religijnych za 3...2...1...

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.