RudaSlaska.com.pl - 20 lat

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Eksplozja barw w Rudzie Śląskiej, czyli Holi Święto Kolorów 2021! [ZDJĘCIA]

  • Dodano: 2021-09-12 12:00

W ubiegły weekend w Rudzie Śląskiej było radośnie i... kolorowo! Wszystko to za sprawą festiwalu Holi Święto Kolorów, który odbył się w sobotnie popołudnie na terenie OSiR Slavia.  

Eksplozja barw w Rudzie Śląskiej  

Wczoraj, 11 września, na terenie Stadionu Slavia odbyło się Holi Święto Kolorów. Na mieszkańców Rudy Śląskiej czekał szereg atrakcji! Całe popołudnie upłynęło pod znakiem kolorów. Do dyspozycji rudzian były barwne okulary, waty cukrowe, a punktem głównym były cogodzinne wyrzuty w górę Kolorów Holi – specjalnych proszków, które były do nabycia na miejscu. Uczestnicy mogli wybierać spośród 9 dostępnych kolorów.  

- Proszki, które oferujemy pochodzą od największych dostawców na świecie. Są w pełni naturalne, ponieważ wyprodukowane z talku, mąki kukurydzianej i naturalnych barwników spożywczych. Wszystko jest w pełni zmywalne wodą - mówią organizatorzy. 

Podczas imprezy nie zabrakło także DJ-a, który umilał mieszkańcom czas swoimi muzycznymi dźwiękami. To był ekscytujący dzień! 

Holi Święto Kolorów 

Holi Święto Kolorów to ogólnopolska edycja robiącego furorę na całym świecie festiwalu z proszkami Holi. Kluczowymi punktami wydarzenia są cogodzinne wyrzuty barwnych proszków w górę przez tysiące ludzi. 

- Impreza skierowana do wszystkich, bez wyjątków, bez ograniczeń wiekowych! Poczuj magię zabawy, obrzucaj sie kolorowymi proszkami holi ze swoimi znajomymi. Baw się i tańcz przy muzyce najlepszych DJów - możemy przeczytać na stronie organizatorów. 

Gramy dla Eli

Tegoroczne święto kolorów było częścią Rodzinnego grania dla Eli, czyli imprezy charytatywnej zorganizowanej dla Elżbiety Żurek - rudzianki, która od 2020 roku walczy z chłoniakiem. 

- Elżbieta Żurek toczy właśnie najtrudniejszą walkę. Niesprawiedliwą walkę o życie z nowotworem. Na szczęście tego potwora da się pokonać, ale żeby to zrobić potrzeba ogromnych pieniędzy 1,5 mln zł. Wiemy, że wspólnie damy radę – podkreślają organizatorzy wydarzenia.

Zobacz także

Komentarze (2)    dodaj »

  • Paula

    Szkoda że nie było sadzy z komina.

  • elo

    A chciałaś się muszelka pomazać hahaha

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.