Wiadomości z Rudy Śląskiej

Zmiany w organizacji pracy Wydziału Komunikacji

 • Dodano: 2020-03-13 06:30, aktualizacja: 2020-03-13 06:38

W trosce o zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom od dziś, tj. 13 marca wprowadzona zostanie zmiana w organizacji pracy Wydziału Komunikacji.

Ograniczona zostanie bezpośrednia obsługa klienta, a wszystkie sprawy realizowane będą w pokoju nr 6. Tam składane będą wypełnione wnioski oraz niezbędne dokumenty. Mieszkańcy następnie zostaną telefonicznie poinformowani o terminie odbioru gotowych dokumentów. Termin ich przygotowania wyniesie od 1 do 3 dni. Równocześnie od jutra z funkcjonowania wyłączony zostanie automat biletowy. 

Wnioski online w jednym miejscu Pobierz

Kolejne ograniczenia dotyczące bezpośredniej obsługi mieszkańców w pozostałych wydziałach Urzędu Miasta wprowadzone zostaną od poniedziałku 16 marca. O ich szczegółach będziemy informować.

Komentarze (11)    dodaj »

 • Elektryk

  Podobnież w placówkach służby zdrowia.Och i ach - a zwykli robole nawet nie są brani pod uwagę.Kto się przejmuje np. elektrykiem w szpitalu który nie pracuje w jednym punkcie - on tylko jako jedyny zna wszystkie dziury i zakamarki obiektu. Ma kontakt ze wszystkim co tylko jest możliwe - łącznie z odciągami pomp próżniowych, pacjentami, skażeniami , chemią , padliną , żółtaczką ,fekaliami , wirusami, itd. itd. Nagrodą takich pracowników w przypadku choroby związanej z pracą jest utrata części wynagrodzenia i brak okresu składkowego do ZUS.Po drugie - a jak mam dwa dni nadgodzin i dwa dni l-4 to i tak w/g króla zusa zabraknie mi 2 dni do emerytury.Ja pracuję na dwa etaty - też nie mam żadnych ulg.K-wa - co za kraj.

 • Anna

  wyprowadz sie do niemiec jak ci polska nie pasuje, proste !!

 • Rudzian

  Jestem ciekaw co z osobami sprzatajcymi klatki czy też tereny czy ktoś o tych ludziach pomyśli

 • Taka prawda

  O salowych też nie pomyśli bo są równi i równiejsi.

 • Zuza

  Też uważam, ze wydziały, ktore przyjmują ludzi powinny byc zamknięty lub obsługiwać tylko przez 2-3 godziny. Za duże ryzyko.

 • Bb

  Urząd powinien być zamknięty.

 • Adaam

  A szary pracownik z innych firm ma pracowac normalnie, czyli jemu nie zagraża niebezpieczeństwo... Śmiech na sali..

 • Tt

  Odzywa się zawistny człowieczek. Chodzi o minimum ryzyka.

 • Irma

  Dokładnie.chociaż w placówkach oświatowych tak wygląda sytuacja, uczniowie/przedszkolaki w domu pod opieką rodziców, nauczyciele w domu do dyspozycji dyrektora a administracja i obsługa do pracy, bo ich się pewnie wirus nie ima...

 • Joa

  No wlasnie , co to za sprawiedliwosc , jedni w domu i.100%wynagrodzenia a drudzy do pracy i martwic sie najpierw jak zorganizowac opieke dziecku a potem czy sie czegos pi drodze nie zalapalo i nie perzywleklo do domu ,szok , jak mozna tak traktowac innych , to jest wrecz nieetyczne i uwlaczajace godnosci czlowieka

 • koniec i kropka

  Tak wg. mnie ma być sprawiedliwość albo wszyscy mamy wolne albo nikt z nas.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również