RudaSlaska.com.pl - 20 lat

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Apartamenty inwestycyjne Podhale

  • Dodano: 2022-03-16 08:00, aktualizacja: 2022-03-16 08:20

Podhale to ulubiony region w Małopolsce, chętnie odwiedzany przez polskich i zagranicznych gości. Swą popularność zawdzięcza majestatycznym szczytom Tatr, a także  licznym atrakcjom turystycznym, dostępnym przez cały rok. 

W oczach przedsiębiorców i inwestorów zyskują głównie większe miejscowości, takie jak: Zakopane, Białka Tatrzańska, Kościelisko, czy Kluszkowce. Dzięki nim, na podhalańskim rynku nieruchomości pojawiły się luksusowe aparthotele, oferujące na sprzedaż przestronne apartamenty inwestycyjne. 

Odkryj potencjał własnej nieruchomości 

Nieruchomość w górach tworzy alternatywę gotowego biznesu i może być doskonałym zabezpieczeniem pieniędzy przed szalejącą inflacją. 

Liczba turystów odwiedzających Podhale stale rośnie, a wraz z nią zwiększa się także potencjał nabytych nieruchomości. Najdłuższy sezon turystyczny w Polsce, w połączeniu z górskim klimatem i szeregiem atrakcji, dostępnych na wyciągnięcie ręki, znacznie wpływa na obłożenie obiektu przez cały rok. To z kolei przekłada się na regularny zysk z inwestycji. 

W wielu aparthotelach proponowana jest współpraca z profesjonalnym operatorem obiektu. Badania prowadzone na rynku nieruchomości dowodzą, że goście hotelowi coraz częściej poszukują luksusowych apartamentów, a szczególnie rodziny z dziećmi. 

Na Podhalu znajdziemy apartamenty składające się z przestronnej części dziennej, wyposażonej w aneks kuchenny, łazienkę oraz jedną lub dwie, osobne sypialnie.  

Koszt pobytu w apartamencie rodziny z dwójką dzieci,  jest porównywalny z wynajmem dwóch pokoi, w standardowych bazach noclegowych w Zakopanem, np. pensjonatach, czy hotelach. 

Dzięki licznym udogodnieniom dla gości w aparthotelu, dostępnym w cenie pobytu,  takim jak: restauracja, basen, strefa spa&wellness, bawialnia dla dzieci, narciarnią i całodobową recepcją, jest najczęściej wybieranym obiektem noclegowym na Podhalu. 
 

Lokalny deweloper

Firma Tatra Style należy do rozpoznawalnych firm deweloperskich na Podhalu. Zajmuje się budową nowoczesnych obiektów, oferujących  komfortowe apartamenty, dostosowane pod wynajem krótkoterminowy- na sprzedaż w Zakopanem, Kościelisku, Białce Tatrzańskiej i Kluszkowcach. 

Ponadczasowy design, przestronne wnętrza i eleganckie wykończenia- wyróżniają apartamenty Tatra Style na tle innych inwestycji w mieście. Dodatkowo liczne udogodnienia w budynku, takie jak: Strefa Spa, Restauracja, Basen, Strefa dla Dzieci, czy całodobowa recepcja podnoszą jego atrakcyjność i wpływają na obłożenie w apartamencie przez cały rok. A

Do  zrealizowanych  inwestycji w Białce Tatrzańskiej należy Aparthotel Diamond. Luksusowy obiekt, z przepięknym widokiem na Panoramę Tatr. W budynku: Restauracja, Strefa Spa, Lobby bar i  Strefa dla dzieci. https://aparthoteldiamond.pl/

Zainwestuj w górach 

Chciałbyś zainwestować na Podhalu, ale masz wątpliwości, którą nieruchomość wybrać? Odwiedź stronę internetową: www.tatrastyle.pl

Zobacz przykładowe realizacje i poznaj korzyści płynące z posiadania apartamentu w górach. Więcej informacji znajdziesz na naszym blogu: https://tatrastyle.pl/blog/ 
 

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Komentarze    dodaj

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.