Ruda Śląska - portal miejski RudaSlaska.com.pl

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Co przywieźć z wakacji? Najlepsza pamiątka, do której często będziesz powracać!

  • Dodano: 2019-10-22 06:15, aktualizacja: 2019-10-22 06:24

Z każdej małej i dużej podróży zdarza Ci się przywieźć jakąś pamiątkę? Wielu z nas tak robi - lubimy zabrać ze sobą muszlę, piasek w butelce, magnes, kubek czy pocztówkę z miejsca, które odwiedzamy, byśmy o nim pamiętali. Jeśli jesteś miłośnikiem suwenirów, podpowiadamy, jak najlepiej zatrzymać wspomnienia na dłużej.

Zrezygnuj z pamiątek, które schowasz na dnie szuflady

Nie ma co kryć - większość pamiątek, które przywieziesz z wakacji i podróży, ostatecznie, za kilka miesięcy albo lat, najprawdopodobniej trafi na dno szuflady albo kartonu do przeprowadzek, którego już nigdy nie rozpakujesz i schowasz w piwnicy. W momencie kupowania suweniru wydaje Ci się, że będzie wyzwalaczem pięknych, wakacyjnych wspomnień, jednak z biegiem czasu staje się zwykłym przedmiotem, który często zawadza.

Są jednak takie suweniry, które przenoszą w czasie. Wystarczy na nie spojrzeć, nawet za dekadę albo dwie, by pamięcią przenieść się do miejsca podróży i niemal tam znowu być. Przypominają o smakowaniu lokalnej kuchni, pływaniu w krystalicznie czystej wodzie górskich jezior albo spacerach po lasach pachnących jeszcze deszczem.

Chcesz się tam znaleźć, siedząc na swojej kanapie? Kolekcjonuj zdjęcia w fotoksiążce Printu https://printu.pl/fotoksiazka/, by móc powracać do wakacyjnych wspomnień w każdej chwili.

Zdjęcia to najlepsze pamiątki, które przywołują wspomnienia

Żaden przedmiot nie ma takiej mocy przywoływania wspomnień jak zdjęcie. Fotografia nosi w sobie ładunek emocjonalny i ładunek zmysłowy. Wystarczy spojrzeć na obrazek roześmianych osób, by samemu się uśmiechnąć. Zdjęcie aromatycznej potrawy sprawia, że niemal czujemy ten sam zapach, co w momencie naciskania guzika w aparacie.

Doceń to, co potrafią fotografie, i stwórz z nich niesamowitą historię z Twojej podróży.

Jak to zrobić? Proponujemy fotoksiążkę, czyli idealną formę na zatrzymanie wspomnień. Fotoksiążka wyglądem przypomina tradycyjną książkę do czytania — ma grzbiet, okładka jest grubsza niż środkowe strony, na których drukuje się zdjęcia. Dzięki niej w dowolnej chwili wrócisz na Bali, do Prowansji czy na polskie, urokliwe Mazury.

Twoja historia z wakacji w 30 minut!

Co najważniejsze, fotoksiążkę stworzysz w 30 minut. Wystarczy, że otworzysz kreator Printu, który krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces projektowania. Nie musisz się martwić —  to proste i intuicyjne!

Twoim jedynym zadaniem jest wybranie zdjęć, a następnie ułożenie ich na wirtualnych stronach. Nie musisz nawet martwić się o szatę graficzną. Printu oferuje ponad 30 wakacyjnych szablonów gotowych do użycia. Twoja fotoksiążka będzie jednocześnie spersonalizowana i estetyczna.

Nie pozwól, by wspomnienia z wakacji zacierały się w Twojej pamięci. Są warte zapamiętania! Znajdź dla nich przystań w postaci fotoksiążki, do której wrócisz zawsze wtedy, gdy zatęsknisz za swoimi ulubionymi miejscami na świecie.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Marek

    Ja również uważam, że taka fotoksiążka pozwala na uporządkowanie swoich wspomnień. Sam, mam u siebie w domu kilka takich i do każdej co jakiś czas wracam... Zazwyczaj, zamawiam je w CEWE (taka fotoksiążka to super pomysł na prezent).

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.