RudaSlaska.com.pl - 20 lat

Wiadomości z Rudy Śląskiej

E-funty? To proste! Skorzystaj z kantoru internetowego

  • Dodano: 2018-07-19 07:30, aktualizacja: 2018-07-19 07:35

Mimo przewidywań ekspertów, Polacy nadal chętnie wyjeżdżają do Wielkiej Brytanii. To jeden z najpopularniejszych kierunków emigracji zarobkowej wśród naszych rodaków. Większość z nas decydując się na wyjazd do pracy za granicę, szuka sposobów na wymianę pieniędzy po najkorzystniejszym kursie. A idealne rozwiązanie jest tuż obok nas…

Wymiana walut wydaje się prosta. Wystarczy przecież udać się do placówki banku lub do kantoru stacjonarnego i gotowe! Pieniądze trafiają do naszych rąk w zaledwie kilka minut. To prawda, wymiana jest szybka i sprawna, ale czy korzystna i bezpieczna? To kwestie, o których zapominamy, wybierając tradycyjne formy wymiany. Dlaczego jednak decydujemy się na te przestarzałe, skoro możemy skorzystać z najnowocześniejszych, oferowanych w Internecie?

Od prawie dekady na polskim rynku funkcjonują e-kantory. Jednym z pierwszych z nich był Internetowykantor.pl, który w ciągu 9 lat swojego funkcjonowania zdobył zaufanie 280 tysięcy Klientów. O ogromnym sukcesie tego serwisu świadczy wsparcie użytkowników, którzy w serwisie Opineo wystawili poznańskiemu e-kantorowi 700 tysięcy pozytywnych opinii. O wysokim poziomie usług oferowanych przez ten poznański e-kantor świadczą również wyróżnienia, m.in. pierwsze miejsce w kategorii kantory internetowe i platformy wymiany w plebiscycie Złoty Bankier. Nagroda Złoty Fintech trafiła do Internetowykantor.pl w uznaniu najwyższej jakości usług spośród wszystkich polskich serwisów do wymiany walut online.

Jak działa kantor internetowy? Po założeniu profilu użytkownika walutę można wymienić poprzez standardowe ręczne zatwierdzenie transakcji, gdy kurs ze strony https://internetowykantor.pl/kurs-funta/ spełnia nasze oczekiwania. Alternatywą dla tego rozwiązania jest skorzystanie z opcji autozatwierdzania, gdy system zleca transakcję za nas w momencie, gdy środki pojawią się na koncie Internetowykantor.pl. Jeśli jednak szukamy konkretnego kursu, który nas interesuje, wówczas możemy określić go i serwis wymieni pieniądze, gdy wymiana po takim kursie będzie możliwa.

Wymiana zarobionych funtów to jedno. A co z ich wysłaniem? Większość Polaków zarabiających nad Tamizą przesyła zarobione funty do rodziny w ojczyźnie. Potrzeba wymiany i wysyłki pieniędzy zmusza ich do poszukiwania dwóch rozwiązań. A przecież istnieje możliwość jednoczesnej wymiany funtów na złotówki i natychmiastowego przesłania pieniędzy na konto wybranego odbiorcy w Polsce. Serwisy takie jak Internetowykantor.pl oferują możliwość wykonania przelewu zagranicznego do, jak i z Polski. Po wymianie pieniędzy, np. funtów, możemy je przesłać na konto członka rodziny. To wygodne  i szybkie rozwiązanie, idealne dla osób pracujących poza granicami kraju.

Komentarze (1)    dodaj

  • Marek z Zamościa

    A ja wymieniam w KantorEkspert. Jest naprawdę OK.

    • Marek z Zamościa (2018-07-20 10:49)
    • Ocena:
    • odpowiedz

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.