Wiadomości z Rudy Śląskiej

Nowe domy szeregowe na „Mrówczej Górce”

  • Dodano: 2005-11-02 14:38, aktualizacja: 2005-11-04 09:49

W dobie zastoju w budownictwie mieszkaniowym każda nowa inwestycja w naszym mieście jest obserwowana ze szczególną uwagą. Nie inaczej jest w przypadku nowego osiedla domów szeregowych przy ulicy Wyzwolenia.

Znakomita większość Rudzian zamieszkuje bloki na dużych osiedlach mieszkaniowych. Któż z nas nie marzy o wprowadzeniu się do swojego własnego domu? Teraz mamy ku temu świetną okazję. Na pograniczu Wirku i Kochłowic, a ściślej mówiąc na „Mrówczej Górce”, powstało osiedle domów szeregowych.

Niewątpliwym atutem osiedla, jest jego bardzo atrakcyjne położenie. Wszyscy cenimy sobie spokój w domu i sąsiedztwie. Ponieważ budynki zostały usytuowane w zacisznym miejscu, każdy z mieszkańców osiedla będzie mógł się cieszyć intymnością i ciszą w swoich własnych czterech ścianach.

Każdy z domów został zaplanowany dla potrzeb 4-osobowej rodziny. Domy są Kliknij aby powiekszyć !dwukondygnacyjne i mają powierzchnię ponad 110 m2. Na parterze znajdziemy przestronny salon z bezpośrednim wyjściem na taras, dużą kuchnię oraz toaletę. Na piętrze rozplanowano trzy sypialnie, w tym jedną o powierzchni prawie 20 m2 z wyjściem na taras, łazienkę i toaletę. Sposób wykończenia domów inwestor pozostawił nabywcom, aby mogli dostosować swoje lokum do własnych potrzeb i upodobań. Osiedle posiada wszelkie media: wodę, kanalizację sanitarną i deszczową, gaz, sieć elektryczną oraz telefon. Przyszli właściciele domów będą mogli wypocząć we własnym ogródku. Właściciele samochodów docenią możliwość zaparkowania auta we własnym wolnostojącym garażu oraz dogodny dojazd do autostrady A4.

Atutem domów na „Mrówczej Górce” jest także ich atrakcyjna cena.

  Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat osiedla prosimy o kontakt
 z inwestorem, firmą INTERLUX pod numerem 604 267 862.