Wiadomości z Rudy Śląskiej

Portal myOpel – szereg korzyści

  • Dodano: 2019-02-14 11:00

Chcesz rezerwować online wizyty serwisowe, korzystać z atrakcyjnych promocji i mieć stały dostęp do historii serwisowej i specyfikacji fabrycznej swojego Opla? Skorzystaj z internetowej platformy myOpel! Dowiedz się, jakie korzyści płyną z zarejestrowania pojazdu na tej platformie.

Co to jest myOpel?

MyOpel to portal online, który ułatwi Ci użytkowanie Twojego Opla – w jednym miejscu znajdziesz instrukcje obsługi pojazdu, wszystkie dane na temat dotychczasowych serwisów, informacje na temat aktualnych promocji – i wiele więcej! MyOpel oferuje również aplikację mobilną – dzięki niej, możesz korzystać z wszystkich funkcji portalu, gdziekolwiek jesteś.

Jak założyć konto?

Jeśli chcesz korzystać z platformy myOpel, bezpłatnie zarejestruj się w serwisie – w 5 prostych krokach:

  1. Wejdź na stronę MyOpel.
  2. Podaj dane logowania do konta.
  3. Wprowadź numer VIN swojego Opla oraz jego rejestrację – możesz dodać maksymalnie 4 pojazdy.
  4. Podaj swój adres i numer telefonu i wybierz opcje kontaktu (e-mail, telefon, SMS – lub brak kontaktu).
  5. Poczekaj na maila aktywacyjnego, kliknij w zamieszczony w nim link i aktywuj konto myOpel.

Po aktywacji i zalogowaniu się na konto, możesz dodatkowo dodać swojego preferowanego, autoryzowanego dealera Opla – będziesz dzięki temu otrzymywać informacje o promocjach w interesującym Cię salonie.

Poznaj funkcje myOpel

Portal myOpel ułatwia dbanie o samochód – z jego pomocą, nie zapomnisz o przeglądzie i wygodnie umówisz się na wizytę w preferowanym serwisie. Możesz skorzystać z takich funkcji jak:

  • przypomnienie o czynnościach serwisowych – na podstawie VIN i przebiegu Twojego Opla, możesz otrzymywać przypomnienia o konieczności wykonania przeglądu czy ważnych czynności serwisowych,
  • zapytanie serwisowe – szybki sposób na umówienie wizyty w ASO – w zapytaniu możesz dodatkowo określić zakres serwisu oraz zgłosić chęć skorzystania z samochodu zastępczego,
  • promocje serwisowe – na podstawie danych o Twoim aucie oraz wskazanego autoryzowanego dealera Opla portal dobiera dopasowane do Twoich potrzeb promocje na usługi serwisowe, części i akcesoria,
  • kampanie naprawcze – sprawdź, czy Twój model objęty jest darmowymi naprawami i przeglądami, związanymi z udoskonalaniem pojazdu bądź usunięciem usterek fabrycznych.

Zakup nowego Opla – co może zaoferować Ci portal myOpel?

Zamówiłeś nowy samochód u autoryzowanego dealera Opla? Jeśli masz konto na platformie myOpel, z jego pomocą możesz śledzić, jak powstaje Twoje nowe auto. Na platformie znajdziesz stale aktualizowane informacje na temat postępów w produkcji Twojego wymarzonego egzemplarza. Ponadto, na myOpel obejrzysz jego pierwsze zdjęcia – prosto z fabryki!


Źródło: Artykuł sponsorowany.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.