RudaSlaska.com.pl - 20 lat

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Promocja w Orange Flex – pierwszy miesiąc tylko za 1 zł

  • Dodano: 2022-03-18 15:15

Rozglądasz się za nową ofertą komórkową, ale nie chcesz zostać związany zobowiązującą umową na wiele miesięcy? W takim przypadku idealnym rozwiązaniem może być dla Ciebie Orange Flex. To sieć komórkowa bez zobowiązań w aplikacji, która łączy najlepsze cechy abonamentu oraz usługi na kartę. Płacisz z góry za miesiąc korzystania, a jeśli w kolejnym nie będziesz potrzebował, to po prostu nie płacisz. Tak jak w usłudze na kartę nie doładowujesz konta. A teraz możesz przetestować to rozwiązanie za symboliczną złotówkę – dzięki promocji 1 miesiąc Orange Flex za 1 zł.

Jak działa Orange Flex?

Co oznacza określenie „sieć komórkowa w aplikacji”? Całkowitą swobodę i maksymalną oszczędność czasu. Orange Flex to usługa, w ramach której wszystko załatwiasz w apce. Nie musisz czekać na infolinii, by zmienić pakiet lub sprawdzić jakieś informacje na temat swojego konta. Możesz zapomnieć o wizytach w salonie operatora, żeby zamówić nowy numer, a nawet kupić smartfon. Otwierasz aplikację, przeglądasz, klikasz, akceptujesz, opłacasz – i masz to, czego potrzebujesz.

Z pomocą apki między innymi przeniesiesz swój numer do Orange Flex lub uruchomisz całkiem nowy. Wybierzesz w niej jeden z 5 Planów komórkowych, które różnią się liczbą giga do wykorzystania w kraju i tych roamingowych, do surfowania po sieci w UE. W ramach każdego z nich zyskujesz darmowe nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, a także social media bez limitu GB w Polsce. To kolejno:

  • 15 GB za 25 zł,
  • 30 GB za 30 zł,
  • 45 GB za 35 zł + #hello5G,
  • 80 GB za 50 zł + #hello5G,
  • i 150 GB za 80 zł + #hello5G.

Za wybrany Plan miesięczny płacisz w formie subskrypcji – z góry BLIK-iem lub kartą płatniczą. Jeśli za miesiąc będziesz potrzebował mniej lub więcej giga, to przed kolejną opłatą po prostu zmieniasz Plan. A jeżeli akurat nie będziesz mógł lub potrzebować opłacić któregoś miesiąca, to tego nie robisz – i nic złego się nie dzieje, bo nie podpisujesz żadnej umowy.

Najświeższa promocja Orange Flex – pierwszy miesiąc za 1 zł

Nie jesteś pewien czy Orange Flex jest tym, czego szukasz? A może chcesz sprawdzić, jak dobry będzie zasięg sieci, nim zapłacisz z góry za cały miesiąc? Bez względu na przyczynę, możesz skorzystać z promocji Orange Flex, w ramach której zyskujesz pierwszy miesiąc za 1 zł z kodem FLEX. I to bez względu na to, który Plan Cię interesuje! Sprawdź tę opcję na: https://flex.orange.pl/promocje/1m1.

Za złotówkę możesz zatem testować przez miesiąc nawet najdroższy Plan – ten za 80 zł, w ramach którego dostajesz aż 150 GB do wykorzystania. I nie obawiaj się, że zobowiąże Cię to do płacenia 80 zł w kolejnym miesiącu. Będziesz mógł zarówno całkowicie zrezygnować z usług, jak i po prostu zmienić Plan na mniejszy. Jak skorzystać z promocji Orange Flex za 1 zł? Wystarczy, że przed wybraniem metody płatności, wpiszesz w apce kod rabatowy FLEX. I to wszystko – już możesz cieszyć się pierwszym miesiącem za złotówkę.

Przetestuj sam, jak bardzo elastyczne może być Orange Flex! 

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Komentarze (1)    dodaj

  • Kacper

    Zapraszam Cię do Oragne flex

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.