Wiadomości z Rudy Śląskiej

Wesołe i aktywne półkolonie "BAJKOLONIA" w Rudzie Śląskiej!

  • Dodano: 2023-05-23 08:15, aktualizacja: 2023-05-29 08:36

In-nY Dom Kultury serdecznie zaprasza na wesołe i aktywne półkolonie "BAJKOLONIA".

Co w programie?

Propozycja skierowana jest do dzieci w wieku od 6 do 14 lat, będących mieszkańcami Rudy Śląskiej. W ramach pięciu turnusów, uczestnicy będą miały okazję uczestniczyć w różnorodnych atrakcjach. Planowane są wycieczki do kina, basenu oraz odwiedziny w popularnych parkach rozrywki, takich jak "Energylandia", "Twinpigs" i "Legendia".

Dodatkowo, półkolonie oferują bogaty program warsztatów, m.in. zajęcia z druku 3D, pszczelarstwa, kulinariów oraz inspirujące spotkania z ciekawymi ludźmi. Podczas tych zajęć, uczestnicy będą mogli rozwijać swoje umiejętności, odkrywać talenty i aktywnie spędzać letnie wakacje.

Zapisy

Zaproszenie kierowane jest do wszystkich chętnych, którzy pragną wziąć udział w wesołej i wspólnej zabawie organizowanej w ramach "BAJKOLONII". Dzięki wsparciu finansowemu Miasta Ruda Śląska, opłata za uczestnictwo wynosi 430,00 zł od każdego uczestnika. Należy jednak pamiętać, że organizator nie zapewnia wyżywienia. Zapisy na półkolonie odbywają się wyłącznie drogą elektroniczną, a rozpoczynają się w poniedziałek, 29 maja 2023, o godzinie 8:00. Zainteresowani mogą dokonać rejestracji poprzez stronę internetową https://evenea.pl/pl.

ZAPISY

Listy rezerwowe

Wszelkie dodatkowe informacje dostępne są od poniedziałku do piątku, w godzinach 13:00-19:00, w In-nYm Domu Kultury mieszczącym się w Kochłowicach, przy ulicy Oświęcimskiej 87. Można także znaleźć więcej informacji na oficjalnej stronie Facebooka pod adresem https://www.facebook.com/InnYDK oraz na stronie internetowej https://in-ni.pl/index.php/inny-dom-kultury.

Wesołe i aktywne półkolonie "BAJKOLONIA" w Rudzie Śląskiej!

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Komentarze (1)    dodaj

  • Agnieszka Odor

    WitamJestem mamą samotnie wychowująca 7-letnią córkę z Rudy Śląskiej pracuje w Zus Chorzów Późno się dowiedziałam o połkoloniach czy byłaby szansa zapisać córkę na 3i 4 turnus ?

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.