Wiadomości z Rudy Śląskiej

Zakup samochodu używanego w ASO

  • Dodano: 2021-02-23 12:45

Dlaczego warto sprawdzić samochód w ASO?

Rynek samochodów używanych w Polsce kojarzony jest z napływem ogromnej ilości samochodów z zagranicy. Najczęściej są to pojazdy uszkodzone lub mocno wyeksploatowane. Z tego powodu zakup używanego samochodu często jest dużym wyzwaniem. Przeszukiwanie setek ofert dotyczących wymarzonego samochodu może czasami nie przynieść oczekiwanego rezultatu.

Nie oznacza to, że nie da się kupić używanego auta w bardzo dobrym stanie. Chcąc mieć pewność, że zakupiony samochód jest sprawdzony, warto skorzystać z oferty salonów Kanclerz, które oferują samochody używane marki Opel.   

Dlaczego warto kupić samochód używany marki Opel?

W zależności od modelu Opla, jaki chcesz kupić, na ten cel powinieneś przeznaczyć do kilkunastu tysięcy złotych. Ważne, aby zdecydować się na taki samochód, który jest w dobrym stanie technicznym i wizualnym. Każdy, kto kupuje nowe-stare auto chce, żeby wyglądało ono jak najlepiej, było w pełni sprawne i zapewniało bezpieczne użytkowanie. Co przemawia za tym, aby wybierać właśnie używane modele?

Salon Opel - samochody używane

Samochody używane marki Opel są zdecydowanie tańsze niż nowe egzemplarze. Ponadto auta z salonu w pierwszych latach eksploatacji tracą najwięcej na wartości. Dlatego też zakup kilkuletniego pojazdu jest dużo tańszym rozwiązaniem, a ponowna jego sprzedaż może oscylować w granicach kwoty zakupu. W przypadku jazdy próbnej również atuty są po stronie samochodów używanych, ponieważ możesz się na nią wybrać dokładnie tym egzemplarzem, który chcesz kupić. Ponadto formalności podczas transakcji są ograniczone do minimum. Wystarczy, że podpiszesz umowę kupna-sprzedaży oraz zatroszczysz się o komplet dokumentów.

Samochód używany Opel z komisu

Opel Kanclerz

Jeśli planujesz kupić samochód używany z komisu, to z pewnością łatwiej będzie dokonać Ci wyboru. Przede wszystkim na placu parkingowy znajduje się znacznie więcej modeli pojazdów, które różnią się od siebie kolorem, wyposażeniem i innymi elementami. Nie trzeba więc jeździć od jednego sprzedawcy do drugiego, tracąc przy tym paliwo na dojazdy. Ponadto niektóre komisy oferują także dodatkowo płatne ubezpieczenie kosztów napraw na okres 6 lub 12 miesięcy. Różnorodną ofertę samochodów używanych Opel możesz znaleźć w Salonie Kanclerz, który jest autoryzowanym dealerem marki Opel. Wybierając tego sprzedawcę, masz gwarancję, że Twoje auto będzie w pełni sprawne i wolne od ukrytych wad.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.