Amazonia24.pl Sklep akwarystyczny Ruda Śląska

Logo Amazonia24.pl Sklep akwarystyczny Ruda Śląska

Adres i telefon

Akceptujemy karty płatnicze Akceptujemy karty płatnicze ul. Norwida 8
41-700 Ruda Śląska
Godziny otwarcia: 12:00-18:00
otwarte
 • Poniedziałek: 12:00-18:00
 • Wtorek: 12:00-18:00
 • Środa: 12:00-18:00
 • Czwartek: 12:00-18:00
 • Piątek: 12:00-18:00
 • Sobota: 9:00 - 13:00
 • Niedziela:

Oferta

Amazonia24.pl Sklep akwarystyczny

Firma Amazonia24.pl z siedzibą w Rudzie Śląskiej powstała z ogromnej pasji jaką jest akwarystyka roślinna. Nasze bogate i długoletnie doświadczenie w prowadzeniu roślinnych zbiorników pozwala na profesjonalne podejście do klienta. Służymy pomocą w zakresie zakładania nowego akwarium, nawożenia roślin wodnych czy tez doboru odpowiedniego osprzętu do akwarium. Dla nas każdy klient odwiedzający nasz sklep stacjonarny czy też internetowy jest najważniejszy. W naszym sklepie oferujemy Wam drodzy klienci produkty sprawdzone, dobrej jakości i w jak najlepszej cenie. Nasz salon mieści się w Rudzie Śląskiej przy ulicy Norwida 8 w pawilonie handlowym obok Szkoły Podstawowej nr 3. W sklepie oferujemy bogaty wybór sprzętu akwarystycznego takich firm jak Aquael, Sera, Aqua Nova, Aqua-Art, Easy Life. Posiadamy również bogatą ofertę roślin akwariowych i ryb.

Galeria

Polecenia i opinie (4)

Dodaj opinię
 • Wprost: 1. Świetna obsługa. 2. Kultura i elegancja w kontakcie z klientem. 3. Pasjonaci, którzy traktują klienta jako kogoś ważnego. 4. Jesteś traktowany indywidualnie, z pomocą i podejściem do klienta jak "kolegi akwarysty". 5 Po prosty bardzo doby sklep.

  Co byś zmienił w firmie?   Przeniósłbym bliżej mnie, tak bym mógł odwiedzać sklep nie tylko internetowo i telefonicznie ale również osobiście. ;)

 • Dobry sklep dla akwarystów, chyba jeden z lepszych w okolicy. Dobre ceny i szybka dostawa. Zamawiałem rośliny in vitro u p. Adama, sam zasugerował, które najlepiej mi podpasują, gdzie je najlepiej umieścić. Super komunikacja.

  Co byś zmienił w firmie?   więcej krewetek i rybek

 • Szybka, fachowa obsługa. Bogate zaplecze produktów, każdy bez względu na rodzaj prowadzonego zbiornika znajdzie odpowiedni zestaw dla siebie. W moim przypadku chodziło o obsadę- rośliny in vitro, kompatybilne ze sobą, do tego wybór odpowiedniego podłoża do akwarium oraz nawozów uzupełniających. Doradztwo w tym zakresie oceniam na bardzo wysokim poziomie, dla wszystkich zainteresowanych akwarystyką, zarówno zaawansowanych, jak i początkujących.

  Co byś zmienił w firmie?   Poszerzył asortyment sklepu internetowego, w sklepie stacjonarny bogatszy asortyment

 • Amazonia24.pl Sklep akwarystyczny jest w portalu od 2011 roku. Jeżeli korzystałeś z usług tego podmiotu, dodaj polecenie, które może pomóc potencjalnym zainteresowanym.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.