Katalog firm dodaj firmę

Aquadrom - Aquapark

Korzystasz z naszych usług?
Dodaj polecenie »x

Adres i telefon

ul. Kłodnicka 95a
41-706 Ruda Śląska
Godziny otwarcia: 6:00 - 22:00
otwarte
 • Poniedziałek: 6:00 - 22:00
 • Wtorek: 6:00 - 22:00
 • Środa: 6:00 - 22:00
 • Czwartek: 6:00 - 22:00
 • Piątek: 6:00 - 22:00
 • Sobota: 7:00 - 22:00
 • Niedziela: 7:00 - 22:00

Oferta

Aquadrom w Rudzie Śląskiej to najnowocześniejszy i zdaniem wielu najlepszy aquapark na Śląśku. Tu każdy znajdzie coś dla siebie, a wspaniałe promocje tylko zachęcają do odwiedzania basenu każdego dnia. Zobacz Aquadrom cennik » 
 
Aquapark Aquadrom podzielony jest na trzy części:
 • Strefa Rekreacji – prawdziwe serce Aquadromu. To właśnie tutaj można poczuć odrobinę emocji dzięki wspaniałym atrakcjom wodnym, a dodatkowo oddać się błogiemu lenistwu na basenie. Wspaniałe zjeżdżalnie dostarczą każdemu niezapomnianych uczuć – zarówno tym małym, jak i dużym.
 • Strefa Sportu – miejsce dla tych, którzy uwielbiają pływać, a także dla tych dopiero się tego uczą. Dodatkowo na wszystkich wielbicieli nurkowania czeka specjalnie przygotowana tuba. 
 • Saunarium – relaks i odprężenie to dwa aspekty, które powinny zachęcić do odwiedzenia rudzkich saun. Miejsce dla osób pełnoletnich, których nie krępuje strefa nietekstylna - zgodna z kulturą saunowania.

Aquadrom jest otwarty w godzinach od 6:00 do 22:00. Strefa Rekreacji jest czynna od 9:00 do 22:00. Natomiast Saunarium  od 14:00 do 22:00, a w weekendy i święta od 9:00 do 22:00. 
 
Dla wielbicieli nurkowania przygotowano specjalną tubę - 7 metrów głębokości, 7 metrów szerokości. Jedyna w swoim rodzaju dedykowana dla wszystkich tych, którzy chcą rozpocząć przygodę z nurkowaniem. Jest połączona bezpośrednio z salą szkoleniową, by teorią pokrzepić się tuż przed zejściem w toń Aquadromu.
 
Aquadrom to także wiele promocji dla wszystkich. We wtorki zapraszamy przede wszystkim mieszkańców Rudy Śląskiej i osoby z rudymi włosami, czwartek to gościnny dzień dla wszystkich spoza Rudy Śląskiej. W poniedziałek i środę bardzo mile widziani są u nas seniorzy, zaś piątek to promocje dla studentów i nastolatków. Dla rodzin przygotowaliśmy bilety rodzinne. Poniżej dokładny opis promocji każdego dnia. 
 
Aquadrom w Rudzie Śląskiej to trzy strefy – Rekreacji, Sportu i Saunarium – z których każda wyróżnia się na swój sposób, tworząc jednocześnie spójną i atrakcyjną ofertę na aktywne spędzenie czasu wolnego. Obiekt dysponuje sześcioma zakręconymi zjeżdżalniami, rwącą rzeką, sztuczną falą, kilkoma jacuzzi, specjalną strefą dla dzieci, Mokrym Bąblem, a także czterema różnorodnymi saunami oraz siedmiometrową tubą dla płetwonurków.

W ofercie posiada także szereg zajęć dodatkowych, począwszy od nauki pływania, przez kursy nurkowania, zajęcia aqua aerobicu, po nowatorskie zajęcia aqua pole oraz aqua pole boxing bag.


Lokalizacja obiektu – 5 minut od autostrady A4 i 15 minut od Drogowej Trasy Średnicowej – umożliwia szybkie dotarcie do Aquadromu z większości miast aglomeracji śląskiej.


Aquadrom w Rudzie Śląskiej to ważny punkt nie tylko na mapie miasta, ale i całego województwa.

Nowy cennik

Załączniki do pobrania:

Galeria

Polecenia i opinie (6) Dodaj opinię

  Napisali o nas

  •  
  •  

   Świętujmy razem niepodległość!

   Największą żywą kokardę narodową w kraju chcą utworzyć mieszkańcy Rudy Śląskiej. W ten sposób będą świętować Dzień Niepodległości.

  •  

   Sierpień w mieście

   II Rudzki Półmaraton Industrialny, letnie kino plenerowe, impreza rycerska przy gródku, festyny rodzinne oraz spotkania muzyczne w parku im. A. Kozioła – to kilka propozycji na drugi miesiąc wakacji w Rudzie Śląskiej.

  •  

   Majówka w Rudzie Śląskiej

   Międzynarodowe Święto Pracy, Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej oraz rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja – początek maja to czas ważnych świąt narodowych.

  •  
  •  

   Nowy zarząd Aquadromu

   Rada Nadzorcza Aquadrom Sp. z o.o. podczas wczorajszego posiedzenia odwołała dotychczasowy zarząd spółki. W jego miejsce powołane zostały nowe władze.

  1234następna »

  Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.