Katalog firm dodaj firmę

F.U.H. Gracja Henryk Sieja

Korzystasz z naszych usług?
Dodaj polecenie »x

Logo F.U.H. Gracja Henryk Sieja

Adres i telefon

ul. Paderewskiego
41-710 Ruda Śląska
Godziny otwarcia: kontakt telefoniczny
  • Poniedziałek: kontakt telefoniczny
  • Wtorek: kontakt telefoniczny
  • Środa: kontakt telefoniczny
  • Czwartek: kontakt telefoniczny
  • Piątek: kontakt telefoniczny
  • Sobota: kontakt telefoniczny
  • Niedziela: kontakt telefoniczny

Oferta

F.U.H. Gracja Henryk Sieja

Działająca od blisko 23 lat na śląskim rynku usług serwisowych F.U.H. Gracja to firma z doświadczeniem. Od początku działalności przedsiębiorstwo mieściło się w Chorzowie, a w 2017 roku siedzibę firmy przeniesiono do Rudy Śląskiej.

Początki działalności Serwisu Gracja sięgają 1995 roku

Firma ma ponad 20-letnie doświadczenie w zakresie świadczenia usług serwisu sprzętu AGD (pralki, zmywarki, suszarki bębnowe, lodówki). Z biegiem czasu rynek ukierunkował charakter naszej firmy i wymusił poszerzeni działalności o naprawę urządzeń gastronomicznych, przemysłowych urządzeń pralniczych. Od 2008 roku wprowadziliśmy usługi z zakresu naprawy urządzeń chłodniczych oraz klimatyzacji, wentylacji – montaż, naprawa, konserwacja, okresowe przeglądy.

Gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług, a stale rosnąca liczba zadowolonych klientów jest naszą najlepszą wizytówką.

Zgłoszenia usterek sprzętu przyjmujemy od 9:00 do 18:00 w dni robocze – od poniedziałku do piątku. Wizytę umawiamy indywidualnie w godzinach odpowiadających obu stronom. Zadzwoń i umów się na wizytę naszego serwisanta!


Serwis i konserwacja sprzętu gospodarstwa domowego

Serwis Gracja z powodzeniem zajmuje się naprawą i konserwacją ciężkiego sprzętu AGD. Serwisujemy pralki, zmywarki, lodówki oraz suszarki bębnowe. Posiadamy poparte wiedzą i wieloletnim doświadczeniem na rynku zaplecze serwisowe, które pozwala nam podejmować się analizy i bezpiecznego usuwania usterek sprzętu producentów dostępnych na polskim rynku, jak i zagranicznych marek. Nasi wysoko wykwalifikowani i utalentowani serwisanci zreperują sprzęt, którego naprawy nie są w stanie przeprowadzić inne firmy!

Pracujemy na zasadzie mobilnego serwisu. Wykonujemy indywidualną wycenę naprawy, łącznie z jej opłacalnością, a po akceptacji kosztów podejmujemy się nawet najtrudniejszych i najbardziej skomplikowanych reperacji usterek urządzeń elektrycznych (bez instalacji gazowych).

Wykonujemy naprawy na terenie Rudy Śląskiej, Chorzowa, Katowic, Zabrza, Gliwic i Świętochłowic oraz miast ościennych.


Serwis klimatyzacji i wentylacji

Gdy nadchodzi lato większość z nas zastanawia się, jak zapewnić właściwą temperaturę w pomieszczeniach mieszkalnych i firmowych. Z pomocą przychodzi Serwis Gracja, który od podstaw tworzy systemy klimatyzacyjne i chłodnicze zgodnie z indywidualnymi preferencjami klienta. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, które chcą zyskać kontrolę nad poziomem ciepła w domowym zaciszu, jak i przedsiębiorców zobowiązanych do zapewnienia właściwej temperatury w swojej firmie.

Jak można zamówić klimatyzację w Serwisie Gracja? To nic trudnego! Wystarczy zadzwonić i umówić na konsultację bezpośrednio w miejscu, gdzie ma zostać wykonana usługa. Wykwalifikowany personel serwisu dokona dokładnych pomiarów i po kilku dniach przedstawi nam dostosowane do naszych potrzeb i możliwości finansowych propozycje. Później pozostaje profesjonalnie wykonany montaż urządzeń i możemy cieszyć się niższą temperaturą wtedy, gdy tego potrzebujemy.

Warto dodać, że klienci indywidualni przy zakupie systemu klimatyzacyjnego są obłożeni jedynie 8% stawką VAT.

F.U.H. Gracja to autoryzowany serwis klimatyzacji takich firm jak LG, Sinclair, Samsung, Rotenso, Gree, Mitsubishi, Daikin, Fujitsu. Zamówiony system klimatyzacyjny podlega pełnej gwarancji z możliwością jej przedłużenia na okres nawet do 5 lat! Serwisanci Gracji wykonują regularne płatne przeglądy zgodnie z wymogami i częstotliwością określoną przez producenta sprzętu, a zgłaszane przez klientów usterki korygują bez dodatkowych kosztów.


Serwis gastronomii i chłodnictwa

Szukasz profesjonalnego serwisu zajmującego się naprawą i konserwacją urządzeń w Twojej firmie? F.U.H. Gracja zapewnia pełną obsługę sprzętu gastronomicznego i pralniczego każdego typu, z wyłączeniem urządzeń gazowych. W przypadku kuchni gazowo-elektrycznych i wszelkich sprzętów łączących oba źródła energii wykonujemy serwisowanie części elektrycznej.

Obsługujemy zarówno punkty gastronomiczne, jak i duże restauracje. Zapewniamy dojazd do klienta i profesjonalną obsługę wraz z wyceną kosztów serwisu sprzętu, a także sprowadzenie niezbędnych części do naprawy urządzeń.

Galeria

Polecenia i opinie (1) Dodaj opinię

  • F.U.H. Gracja Henryk Sieja posiada prezentację w katalogu firm portalu miejskiego Rudy Śląskiej od 2019 roku. Czy polecasz tą firmę? Dodaj opinię w portalu miejskim.

Ogłoszenia

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.