RudaSlaska.com.pl - 20 lat

Wiadomości z Rudy Śląskiej

15 tys. rocznie dla każdego mieszkańca? Maciej Mol zaprasza na spotkanie z kandydatem

 • Dodano: 2022-07-20 12:30, aktualizacja: 2022-07-20 23:00

Jeden z kandydatów na prezydenta naszego miasta, Maciej Mol, zaprasza wszystkich mieszkańców miasta, a w szczególności przedsiębiorców na spotkanie w ramach trwającej kampanii wyborczej. Wśród zapowiadanych atrakcji jest m.in. spotkanie z Pawłem Tanajno, liderem partii Polska Liberalna Strajk Przedsiębiorców. 

Spotkanie z kandydatem

Maciej Mol, jeden z kandydatów na prezydenta Rudy Śląskiej, postanowił zorganizować spotkanie z potencjalnymi wyborcami. Spotkanie odbędzie się już dziś, 20 lipca, o godzinie 18:00 w restauracji Akademia Smaku przy ulicy Kubiny 32. Podczas spotkania mieszkańcy będą mogli lepiej poznać kandydata i zadać mu pytania dotyczące programu wyborczego. Gościem specjalnym będzie Paweł Tanajno, lider partii Polska Liberalna Strajk Przedsiębiorców.

15 tysięcy rocznie dla każdego

Co ciekawe, na plakacie promującym spotkanie z kandydatem widnieje informacja, że jeżeli Maciej Mol zostanie prezydentem miasta, wówczas możliwe będzie zarobienie 15 tysięcy złotych rocznie dla każdego mieszkańca. Podczas spotkania, Maciej Mol wraz z Pawłem Tanajno mają wyjaśnić, jak chcą osiągnąć ten cel. Politycy zapewniają, że nie mają zamiaru składać obietnic, a przedstawić konkretny biznesplan.

Zobacz także

Komentarze (29)    dodaj »

 • Padre

  Dla mnie ktoś, kto nie mieszka w Rudzie Śląskiej nie zna problemów tego miasta! Dlatego może obiecać każdemu i tonę złota, a i tak nie zagłosuję! Taki farbowany lis!

 • Rudziol

  I tak o to gorole chcą hanysów w ciu.... zrobić

 • HalembianeczkaJ

  Czy w tej bajce były smoki?Kasa, przedsiębiorcy, przedsiębiorcy, kasa. W dodatku mówi to człowiek, który nie chce być politykiem, choć funkcja prezydenta ma z tym bardzo silny związek. Ruda Śląska to miasto, które potrzebuje prezydenta, a nie firma która ma ponad 130 tys. zatrudnionych i potrzebuje szefa. Mieszkańcy miasta zmagają się z prozą życia codziennego, ze strachem spoglądamy na rachunki za śmieci. Ruda Śląska to liczna grupa młodych osób, która prawdopodobnie z braku perspektyw będzie brać pod uwagę przeprowadzkę do ościennych miast. Ruda Śląska to pokaźne grono osób pracujących, którzy mają na głowie wysokie rachunki za wspomniane już śmieci. Ruda Śląska to między innymi kolejka osób czekających na mieszkanie z miasta. Ruda Śląska to też grupa osób niepełnosprawnych, którzy każdego dnia pokonują slalom gigant żeby załatwić swoje sprawy. Ruda Śląska to też istne zagłębie sportowców, którzy potrzebują dobrego zaplecza sportowego, żeby spełniać swoje marzenia. Ruda Śląska to też nasi najmłodsi, którzy już w wieku 3 lat stają do walki o miejsce w przedszkolu. Ruda Śląska to seniorzy, którzy na tej wymarzonej emeryturze chcą mieć godny dostęp do opieki medycznej, a i szersze możliwości niż ławka pod blokiem. Ruda Śląska to też tysiące górników, których przyszłość stoi pod znakiem zapytania, a kiedy stracą pracę, czeka nas bieda. Ruda Śląska to My, czyli ludzie, którzy nie mogą odpocząć na rynku przed UM, gdzie nie ma kawałka zieleni; ludzie, który w lato mają do dyspozycji jeden basen na świeżym powietrzu.Pewnych kwestii nie rozwiąże 15 tys., a jak zatem powtarza Pan jedną i tę samą śpiewkę, jakże już nudną i monotonną. W dodatku częściej niż Pana to słychać Pana Tanajno, że człowiek nie będący w temacie, mógłby zwątpić kto tutaj chce być prezydentem.

 • Frida

  Dej wincyj

 • Jorg

  Już był taki co dawał 100000000 (100mln) zł

 • Stev

  O - Następny oszołom do koryta się ciśnie

 • Wyborca

  Już był taki co obiecywał 100 000000 - Milionów nazywa się Lech Wałęsa nawet Kazik mu śpiewał : Wałęsa dawaj moje sto milionów . A tu widzę następny niewiarygodny człowiek byle do koryta .

 • boluś

  O poziomie tego "gostka"świadczy sposób w jaki robi w" konia" ludzi. Nasrympny WAŁĘSAczkowy [...]k !

 • Gaweł

  W komentarzach widzę że ludzie nie wiedzą skąd biorą się podatki w mieście. Myślą dalej że państwo daje. Nie drodzy Rudzianie, wy płacicie w podatkach i tak samo przedsiębiorcy. Im więcej podatków od firm tym bogatsze miasto. Proste jak cep

 • AJ

  A co Ty godosz? Som trzi podstawowe źródła piniyndzy: z bankomatu, z MOPSu i od prezesa z Nowogrodzkij. Jake podatki? Jake firmy? MOPS trza wiynkszy zrobić. A na żodne firmy już placu niy ma - wszysko zajynte bez PanAntoni i syfiarnie jak ta przi Kafauzie.

 • Karl

  Ja syneczku, prywaciarze to najwięcej tych podatków płacą, idź opowiadać bzdury gdzie indziej...

 • Tito

  15 tys rocznie to i na zbieraniu puszek i butelek zarobię.

 • Mimoza

  Proszę lepiej dobierać ludzi, którzy zbierają dla Pana podpisy. Obecnie są to dzieci, które nie znają programu wyborczego

 • Jo je stunt

  To niy jest Pan to jest czysty hu..?.?co chce na hanysach zbić kasa

 • A.

  Podpisy są potrzebne tylko do tego, by w ogóle mógł wystartować. A właściwe wybory to osobna sprawa.

 • Mimoza

  Czyli podpiszesz się pod byle czym? Gratuluję

 • Bolc

  15 koła na pacia ale przed wyborami, może być przelew albo kasa do ręki , inaczy nie ma gupich.

 • Znawca

  Nie było chyba gorszego kandydata na prezydenta Polski od Pawła Tatajno. Totalno społeczne dno, które nic nie zaprezentował dla szerego, zwykłego obywatela. Ten kandydat to może sobie podać rękę z Mejerem. Nic się od niego nie różni.

 • Karl

  To cymbały dopiero... taki pocałunek śmierci dla lokalu, ze strony nie mającego szans w wyborach kandydata. Nikt normalny tam już grosza nie wyda...

 • Karl

  To cymbały dopiero...

12

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.