Wiadomości z Rudy Śląskiej

Bajkowy Festiwal Słodkości i Smaku w Rudzie Śląskiej! Co w programie?

  • Dodano: 2024-06-07 08:15, aktualizacja: 2024-06-07 08:46

Organizacja imprez Decor's zaprasza na wyjątkowe rozpoczęcie wakacji w Rudzie Śląskiej, gdzie dla mieszkańców i gości przygotowano niezapomniane trzy dni pełne zabawy, smakowitych atrakcji i wspaniałych wspomnień. Od 28 do 30 czerwca na Burloch Arenie odbędzie się Bajkowy Festiwal Słodkości i Smaku, który zadowoli każdego członka rodziny.

Niezapomniane atrakcje dla całej rodziny

Festiwal obiecuje bogaty program pełen atrakcji dla najmłodszych i dorosłych. Dzieci będą miały okazję spotkać ulubione postacie z bajek, bawić się na dmuchańcach oraz przejechać się kolejką Drago. W programie znajdą się również pokazy baniek mydlanych, które z pewnością zachwycą zarówno maluchy, jak i ich rodziców.

Piana party i animacje dla dzieci

Nie zabraknie również Piana Party, które dostarczy mnóstwo śmiechu i radości. Dla dzieci przygotowano specjalną strefę z konkursami, zabawami i animacjami prowadzonymi przez doświadczonych animatorów. To idealna okazja, by najmłodsi mogli się wyszaleć i aktywnie spędzić czas.

Muzyka i zabawa dla dorosłych

Organizatorzy pomyśleli również o dorosłych uczestnikach festiwalu. Specjalna strefa dla dorosłych będzie miejscem quizów, chillout party oraz innych atrakcji. O odpowiednią oprawę muzyczną zadba DJ, który zapewni świetną atmosferę przez cały czas trwania festiwalu.

Kulinarne delicje

Na terenie festiwalu nie zabraknie stoisk z pysznym jedzeniem i słodkościami. Będzie to prawdziwa uczta dla smakoszy, którzy będą mogli spróbować różnorodnych potraw i deserów, przygotowanych przez lokalnych mistrzów kuchni. Każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od kulinarnych upodobań.

Bajkowy Festiwal Słodkości i Smaku to idealna okazja do wspólnego świętowania i rozpoczęcia wakacji w bajkowym stylu.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji do wspólnego świętowania i rozpoczęcia wakacji w bajkowym stylu! Dołączcie do nas, aby powitać wakacje w wielkim stylu! - informują organizatorzy.

Data: 28-30 czerwca
Miejsce: Burloch Arena, Ruda Śląska
Organizator: Organizacja imprez Decor's

Bajkowy Festiwal Słodkości i Smaku w Rudzie Śląskiej! Co w programie?

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również