Wiadomości z Rudy Śląskiej

Bolt wycofał się z Rudy Śląskiej? Znamy stanowisko firmy

  • Dodano: 2023-03-02 12:30

Niedawno informowaliśmy, że na rudzkich ulicach pojawiły się hulajnogi elektryczne firmy TIER. Czy oznacza to, że hulajnogi Bolt zniknęły z naszego miasta? Niektórzy zauważyli, że w aplikacji Bolt Ruda Śląska znajduje się w czerwonej strefie.

Koniec Bolta w Rudzie?

Wraz z początkiem sezonu wiosennego, wielu mieszkańców przypomniało sobie o elektrycznych hulajnogach. Dotychczas w Rudzie Śląskiej można było korzystać tylko z hulajnóg firmy Bolt, w tym roku dołączyły do nich urządzenia firmy TIER. Czy TIER wyparł Bolta z Rudy Śląskiej? Mieszkańcy zauważyli, że w aplikacji przewoźnika Ruda Śląska jest objęta „czerwoną strefą”, w której nie można parkować hulajnóg.

Mimo że hulajnogi elektryczne często przeszkadzały mieszkańcom, co odzwierciedlają akty wandalizmu dokonywane na urządzeniach – nierzadko lądowały one w śmietnikach, a nawet w rzekach – wiele osób często z nich korzysta i docenia ich funkcjonalność. Część mieszkańców podejrzewa, że to właśnie przez częstą dewastację urządzeń Bolt mógł wycofać się z Rudy Śląskiej.

Mamy odpowiedź Bolta

Zwróciliśmy się z zapytaniem bezpośrednio do firmy Bolt. Martyna Kurkowska z działu prasowego zapewnia, że Bolt wciąż działa w Rudzie Śląskiej.

- Wraz z poprawą pogody, rozpocznie się sezon na jednoślady elektryczne. W związku z tym będziemy obserwować zapotrzebowanie mieszkańców Rudy Śląskiej i zgodnie z tym regulować ilość dostępnych hulajnóg Bolt.

Miłośnicy elektrycznych jednośladów nie mają się zatem czym martwić – gdy tylko zrobi się nieco cieplej, hulajnogi Bolt z powrotem trafią na rudzkie ulice!

Komentarze (22)    dodaj »

  • stop wszystkiemu

    I żeby nigdy już nic nie było;)))

  • Kubuś Puchatek

    Fajnie będzie ich dwa razy więcej niż było

12

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również