Wiadomości z Rudy Śląskiej

Centrum Kosmetyczne Bella - piękno na wyciągnięcie ręki

  • Dodano: 2018-05-16 11:15, aktualizacja: 2018-05-16 12:35

Ruda Śląska ma polecane centrum kosmetyczne, które istnieje już ponad 20 lat. Salon współpracuje z portalem Silesia.info.pl

Prowadzi je profesjonalna kosmetolog, Izabela Gitner.

Kiedy rozpoczęła się moja przygoda z kosmetyką, możliwości i środki, jakie można było wykorzystać w tej dziedzinie były ograniczone, a nowe technologie i zabiegi dopiero nieśmiało wkraczały na rodzimy rynek kosmetyczny. Dziś sytuacja uległa radykalnej zmianie. Jesteśmy po to, aby pomóc klientkom wśród bogactwa ofert wybrać to, co dla nich najbardziej odpowiednie. W tym celu zespół gabinetu bierze udział w szkoleniach oraz kongresach branżowych, stale podnosząc swoje kwalifikacje. Aby nasza działalność była podparta dogłębną wiedzą z zakresu kosmetologii, personel gabinetu posiada dyplom ukończenia wyższych studiów kosmetologicznych. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na mądry dobór takich zabiegów i terapii, które przyniosą najlepsze efekty. 20 lat działalności buduje naszą renomę i świadczy o profesjonalizmie. – mówi mgr Izabela Gitner, kosmetyczka, kosmetolog, specjalista odnowy biologicznej z Centrum Kosmetycznego Bella.

Gabinet swoją siedzibę ma w dzielnicy Wirek. W swojej ofercie posiada zarówno zabiegi podstawowe takie jak henna czy regulacja brwi, oczyszczanie twarzy, masaże, a także specjalistyczne usługi kosmetologiczne – to m.in. mikrodermabrazja, mezoterapia bezigłowa czy nowość - lifting spray. W centrum wykonamy także profesjonalny makijaż permanentny.

Klientki są bardzo zadowolone z usług załogi pani Izabeli z salonu Bella.

Ogromna wiedza i dbałość o bezpieczeństwo, prawidłowość wykonania zabiegu. Czysto, miło, spokojnie - od 2003 roku korzystam z usług i mogę polecić z pełną odpowiedzialnością to Studio i panią Izę, która jest na bieżąco z nowościami. Zabiegi w normalnych cenach - pisze Pani Katarzyna.


O FIRMIE:
Gabnet Bella
Ul. Szeligowskiego 3
41-710 Ruda Śląska
Więcej TUTAJ


Źródło: Redakcja

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.