Wiadomości z Rudy Śląskiej

Festyn Rodzinny "Razem Weselej" w Kochłowicach za nami!

  • Dodano: 2024-06-07 21:30

Dzisiaj, 7 czerwca, na terenach przy Szkole Podstawowej nr 18 im. ks. Konstantego Damrota w Kochłowicach odbył się Festyn Rodzinny "Razem Weselej". Wydarzenie przyciągnęło licznych uczestników, którzy mogli cieszyć się różnorodnymi atrakcjami.

Festyn Rodzinny "Razem Weselej"

Impreza miała miejsce na terenach i boiskach przyszkolnych, gdzie organizatorzy zadbali o rozrywkę dla całych rodzin. Wielką popularnością cieszył się dmuchany zamek, który nieustannie oblegany był przez dzieci. Występy artystyczne przyciągnęły uwagę zarówno młodszych, jak i starszych uczestników imprezy, zapewniając wspaniałą rozrywkę dla wszystkich obecnych.

Nie zabrakło także gastronomicznych przysmaków. Stoiska z grillem serwowały smakowite kiełbaski, a stoiska z lodami kusiły różnorodnością smaków, które doskonale sprawdzały się w ciepły, czerwcowy dzień. Dodatkową atrakcją była fotobudka 360°, gdzie uczestnicy mogli zrobić sobie pamiątkowe filmiki, oraz możliwość obejrzenia radiowozu i osprzętu policji, co wzbudziło duże zainteresowanie zwłaszcza wśród najmłodszych.

Festyn Rodzinny "Razem Weselej" zakończył się o godzinie 19:00, pozostawiając uczestnikom wiele miłych wspomnień. 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również