Wiadomości z Rudy Śląskiej

Kochłowice zabłysną świątecznymi ozdobami! Na plantach odbędzie się strojenie choinki

 • Dodano: 2020-12-08 17:45, aktualizacja: 2020-12-17 16:35

Kochłowice zabłysną świątecznymi ozdobami! 13 grudnia, z inicjatywy Stowarzyszenia Lepsze Kochłowice. Lepsza Ruda Śląska i Fundacji Aktywni My, na plantach odbędzie się tradycyjne strojenie choinki! Aby uniknąć wielkiego zbiorowiska, strojenie potrwa cały dzień. 

- Kochani! Wbrew przeciwnościom losu w tym roku również stroimy choinkę na plantach! Przynajmniej w ten sposób wprowadzimy świąteczny akcent na nowe kochłowickie planty. Zrobimy to, dostosowując się do ogólnych zasad. Z uwagi na zaistniałą sytuację, w tym roku choinki nie stroimy o określonej godzinie. Robimy to CAŁY DZIEŃ! Po prostu przyjdźcie na planty w niedzielę 13 grudnia o dowolnej godzinie i zawieście na choince jakąś świąteczną ozdobę - czytamy na stronie Stowarzyszenia Lepsze Kochłowice. Lepsza Ruda Śląska. 

Organizatorzy wydarzenia apelują o przyniesienie ekologicznych ozdób. 

- Pamiętajcie, aby to były ozdoby wyłącznie ekologiczne. Jeżeli takiej ozdoby mieć nie będziecie, w pobliżu choinki znajdziecie skrzynkę z ozdobami z zeszłorocznego strojenia - czytamy na stronie Stowarzyszenia.

Członkowie Stowarzyszenia przypomnieli także o zachowaniu dystansu społecznego oraz konieczność zasłonienia ust i nosa. 

- Pamiętajcie, by zachować dystans 2 metrów od innych osób w tym samym czasie strojących drzewko na plantach. W przypadku przebywania więcej niż 5 osób w pobliżu drzewka, jeżeli to możliwe, dołączcie, jak "rozluźni się atmosfera". Pamiętajcie, że w wyniku wprowadzonych obostrzeń musicie mieć założone maseczki! Bądźmy w tym dniu razem, ale na odległość! - czytamy w komunikacie. 

Zobacz także

Komentarze (5)    dodaj komentarz »

 • Stenia

  bydła tam nie zapraszają, normalni ludzie beda mile widziani

 • Tom

  Kochani! Wy przyjdźcie, przynieście, zróbcie, a my w 2021 prosząc władze miasta o dotacje pochwalimy się że razem zrobiliśmy! ;)

 • Anna

  Nikt nikomu nic nie każe :)

 • Tom

  Nie? Magicznych słów "prosimy", "zapraszamy" tam brak, przekaz utrzymany w znanym z PRL tonie obwieszczeń o czynie społecznym.

 • Anna

  Weź połowę tego co bierzesz :)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.