Wiadomości z Rudy Śląskiej

Kochłowice zabłysną świątecznymi ozdobami! Na plantach odbędzie się strojenie choinki

 • Dodano: 2020-12-08 17:45, aktualizacja: 2020-12-17 16:35

Kochłowice zabłysną świątecznymi ozdobami! 13 grudnia, z inicjatywy Stowarzyszenia Lepsze Kochłowice. Lepsza Ruda Śląska i Fundacji Aktywni My, na plantach odbędzie się tradycyjne strojenie choinki! Aby uniknąć wielkiego zbiorowiska, strojenie potrwa cały dzień. 

- Kochani! Wbrew przeciwnościom losu w tym roku również stroimy choinkę na plantach! Przynajmniej w ten sposób wprowadzimy świąteczny akcent na nowe kochłowickie planty. Zrobimy to, dostosowując się do ogólnych zasad. Z uwagi na zaistniałą sytuację, w tym roku choinki nie stroimy o określonej godzinie. Robimy to CAŁY DZIEŃ! Po prostu przyjdźcie na planty w niedzielę 13 grudnia o dowolnej godzinie i zawieście na choince jakąś świąteczną ozdobę - czytamy na stronie Stowarzyszenia Lepsze Kochłowice. Lepsza Ruda Śląska. 

Organizatorzy wydarzenia apelują o przyniesienie ekologicznych ozdób. 

- Pamiętajcie, aby to były ozdoby wyłącznie ekologiczne. Jeżeli takiej ozdoby mieć nie będziecie, w pobliżu choinki znajdziecie skrzynkę z ozdobami z zeszłorocznego strojenia - czytamy na stronie Stowarzyszenia.

Członkowie Stowarzyszenia przypomnieli także o zachowaniu dystansu społecznego oraz konieczność zasłonienia ust i nosa. 

- Pamiętajcie, by zachować dystans 2 metrów od innych osób w tym samym czasie strojących drzewko na plantach. W przypadku przebywania więcej niż 5 osób w pobliżu drzewka, jeżeli to możliwe, dołączcie, jak "rozluźni się atmosfera". Pamiętajcie, że w wyniku wprowadzonych obostrzeń musicie mieć założone maseczki! Bądźmy w tym dniu razem, ale na odległość! - czytamy w komunikacie. 

Zobacz także

Komentarze (5)    dodaj komentarz »

 • Stenia

  bydła tam nie zapraszają, normalni ludzie beda mile widziani

 • Tom

  Kochani! Wy przyjdźcie, przynieście, zróbcie, a my w 2021 prosząc władze miasta o dotacje pochwalimy się że razem zrobiliśmy! ;)

 • Anna

  Nikt nikomu nic nie każe :)

 • Tom

  Nie? Magicznych słów "prosimy", "zapraszamy" tam brak, przekaz utrzymany w znanym z PRL tonie obwieszczeń o czynie społecznym.

 • Anna

  Weź połowę tego co bierzesz :)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.