Wiadomości z Rudy Śląskiej

"Maluchy w krainie dźwięku" wracają

  • Dodano: 2021-02-16 09:00

Miejskie Centrum Kultury w Rudzie Śląskiej serdecznie zaprasza wszystkie maluchy z rodzinkami do spotkania w muzycznej krainie dźwięku!

Cykl koncertów "Maluchy w krainie dźwięku" wraca 28 lutego

Znany i lubiany przez Was projekt "Maluchy w krainie dźwięku" uczy o muzyce i bawi najmłodszych, prowadzi małymi krokami do poznania muzycznych tajemnic. Podczas koncertu prowadzonego przez skrzypaczkę Dorotę Banaś dziecko ma możliwość słuchania różnych gatunków i stylów muzycznych oraz czynnego udziału w zabawach, gdzie wywołanie miechu na buzi malucha jest najważniejsze.

Spotkaniom przyświeca myśl prof. E.E. Gordona, aby rozwijać w małym człowieku muzykalność od pierwszych chwil życia. Na scenie tym razem w roli głównej wiolonczela, nie zabraknie oczywiście skrzypiących irlandzkich nutek pani Dorotki (jak mówią dzieci) i ukulele oraz fortepian. Koncert wypełnią autorskie piosenki o zwierzątkach i warzywkach i... czekoladzie.

MCK Ruda Śląska zaprosi publiczność do wspólnego klaskania, tupania, podskoków i śpiewu. Tworzy dla Was domową radosną atmosferę i zapraszam do wspólnego muzykowania.


28 lutego 2021 (niedziela) start: godz. 16.00 - "Maluchy w krainie dźwięku - Fiki Miki do Muzyki"
Bilety w cenie: 15 zł dzieci, 25 zł dorośli

KUP BILET ONLINE

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.