Ruda Śląska - portal miejski RudaSlaska.com.pl

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Młodzi rudzianie odnieśli sukces podczas Mistrzostw Europy w Ju-Jitsu

  • Dodano: 2019-05-17 13:00

Młodzi rudzianie odnieśli sukces podczas Mistrzostw Europy w Ju-Jitsu, które odbyły się w miniony weekend w Holandii. Zawodnicy powołani do kadry Polski wrócili do Rudy Śląskiej z medalami i pucharami.

Złoto wywalczyła Martyna Cichosz z KTJ MMA Team Ruda Śląska, srebro Małgorzata Baucz z Academii Gorila Ruda Śląska oraz srebro Maciej Szczepanik z BJJ Factory.

Start w ostatni weekend kwietnia w Lidze Dzieci i Młodzieży w Ju-Jitsu także okazał się udany dla trzynastu  rudzkich zawodników, którzy wywalczyli aż 23 medale z czego 11 złotych, 9 srebrnych  i 3 brązowe. Dwa złote medale wywalczył Maciej Szczepanik z BJJ Factory oraz zawodnicy klubu KTJ MMA Team Ruda Śląska: Martyna Cichosz zdobyła dwa srebrne medale i jeden złoty. Złoto powędrowało też do Zuzanny Dudy i Borysa Dziel. Z kolei Tobiasz Graliński wywalczył brąz. Srebrny medal powędrował do Wojtka Jankowskiego, a złoty do Marcela Mrowickiego. I kolejne dwa srebra wywalczył Aleks Nowak, a dwa złote Martyna Pawlak, dwa srebra i jeden brąz przywiózł z zawodów też Paweł Szlapa, a Tomek Szlapa jedno złoto i dwa srebra. Kolejny zawodnik, czyli Oskar Włosowicz wywalczył dwa złota i jeden brąz.

Młodzi rudzianie odnieśli sukces podczas Mistrzostw Europy w Ju-Jitsu

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.