RudaSlaska.com.pl - 20 lat

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Najbliżsi współpracownicy i mieszkańcy Rudy Śląskiej żegnają prezydent Grażynę Dziedzic

 • Dodano: 2022-06-20 14:30, aktualizacja: 2022-06-22 10:54

W holu na pierwszym piętrze Urzędu Miasta została wystawiona księga kondolencyjna, do której każdy może dokonać wpisu i pożegnać prezydent Grażynę Dziedzic. 

Księga kondolencyjna w holu Urzędu Miasta

Jako pierwsi w księdze kondolencyjnej wpis umieścili najbliżsi współpracownicy prezydent Grażyny Dziedzic tj. wiceprezydenci Anna Krzysteczko, Michał Pierończyk i Krzysztof Mejer. 

- Pani Prezydent, Szefowo, współpraca z Panią była dla nas olbrzymim zaszczytem. Dziękujemy za wszystko! Każdego dnia uczyliśmy się od Pani zaangażowania, empatii, wrażliwości na potrzeby innych, wierności ideałom, drugiemu człowiekowi, a także sobie i swoim przekonaniom. Będzie nam tego brakowało... Ta przedwczesna śmierć złamała nam serca. Na zawsze pozostanie Pani w naszych myślach i modlitwach - czytamy we wpisie najbliższych spółpracowników prezydent Dziedzic.

Wszyscy mieszkańcy mogą również dokonać wpisu do księgi kondolencyjnej w godzinach urzędowania rudzkiego magistratu. Księga jest wystawiona na pierwszym piętrze Urzędu Miasta. 

Żałoba w Rudzie Śląskiej 

Grażyna Dziedzic zmarła w czwartek, 16 czerwca, po ciężkiej chorobie. Na znak żałoby na budynkach zajmowanych przez Urząd Miasta, miejskie jednostki organizacyjne i samorządowe instytucje kultury flagi miasta zostały opuszczone do połowy masztu lub przepasane kirem. W okresie od 20 czerwca do najbliższej soboty miasto odwołało miejskie imprezy o charakterze rozrywkowym, kulturalnym i sportowym.

Zobacz także

Komentarze (5)    dodaj »

 • Breżniew

  Kondolencje kondolencjami. Obsadzeni prezesiki bardziej sie martwia o to ze za 3 miesiace skończą sie przelewy.

 • Skarbniczka

  I po co tyle hipokryzji ?

 • Mejer

  Mejer nawet nie potrafi dodac coś od siebie tylko odpisywanie jak w podstawówce

 • boluś

  Tydzień Żałoby' Na Bogato' kiejby jeszcze boło po kim ?

 • vice

  Możesz na chwilę zamilczeć?

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.