Wiadomości z Rudy Śląskiej

Niemal 30 lat razem! Czy rozpoznajesz znajome twarze?

 • Dodano: 2021-02-15 11:00, aktualizacja: 2021-02-15 15:27

Początkiem lutego bieżącego roku, firma Elsat i Sileman rozpoczęły kampanię wizerunkową mającą na celu podkreślenie faktu, że są to firmy, których właścicielami są Polacy silnie związani z regionem i znani na terenie Śląska, a kapitał firm jest w 100% polski.

Trzonem kampanii jest spot video, w którym występują wyłącznie Pracownicy spółek

Wśród "aktorów" znajdziemy Pracowników odpowiedzialnych za kontakt z klientem, obsługę techniczną, wsparcie IT, czy za marketing.

Elsat i Sileman, zarówno dla Klientów, jak dla pracowników chcą tworzyć lokalną alternatywę do wielkich korporacji. Oferują usługi na poziomie, zatrudniając przy tym wyłącznie śląskich inżynierów IT, projektantów sieci telekomunikacyjnych czy pracowników biurowych.

To od lat stabilni pracodawcy, którzy starają się zapewnić przyjazne środowisko pracy, w zamian wymagając od pracowników pełnego zaangażowania w dbanie o najwyższą jakość świadczonych usług

W spółkach Elsat i Sileman ponad 55% pracowników ma staż pracy dłuższy niż 5 lat

Elsat i Sileman od niemal 30 lat działają na Śląsku, sukcesywnie dostarczając Klientom dostęp do usług takich jak telewizja cyfrowa, Internet oraz telefonia stacjonarna. Na co dzień cenią sobie takie wartości jak rzetelność, pracowitość, terminowość, czy niezawodność. Dzięki temu ich usługi dostarczane są nie tylko w Rudzie Śląskiej i Bytomiu, ale także w Gliwicach, Chorzowie, Katowicach. Sieć światłowodowa rozciąga się od Pyskowic aż do Dąbrowy Górniczej.

Wśród konkurencji wyróżniają się lokalną specyfiką: wszystkie firmy pozostają w całości pod kontrolą prywatnych, polskich inwestorów, silnie związanych z regionem i znanych na terenie Śląska, a kapitał firm jest w 100% polski. Silne więzi z lokalną społecznością podkreślane są poprzez zaangażowanie w różnego rodzaju wydarzenia kulturalne oraz wspieranie instytucji publicznych i opiekuńczych naszego regionu. Odpowiadając na potrzeby okolicznych mieszkańców wspierają również rzeczowo tych, którzy tego potrzebują.

Jak widać firmy ElsatSileman zatrudniają wyłącznie lokalnych specjalistów w swej dziedzinie, dbając przy tym o stały rozwój pracowników. Można zauważyć, że dzięki temu relacje pomiędzy firmą, pracownikiem, a Klientem są szczególnie trwałe. Nie jest to przypadek! Wynika to z faktu, że pracownicy jak i zatrudniające ich spółki od wielu lat starają się nie tylko dbać o wspólne interesy, ale również dbają o siebie nawzajem.

Postawa zaangażowanych obu stron, finalnie prowadzi do partnerstwa i wieloletnich przyjaźni, co z kolei przekłada się na motywację, dynamikę rozwoju oraz możliwość dostarczania najwyższej jakości obsługi naszym Klientom. Daje to świadectwo temu, że spółki tworzą trwałe i silne marki, mogące cieszyć się zaufaniem nie tylko wśród pracowników, ale również wśród ich abonentów.

Błażej Lalik, dział Usług Cyfrowych Sileman


Źródło: Artykuł sponsorowany

Komentarze (5)    dodaj komentarz »

 • lyjo

  Słuchajta chłopy z filmu, a prezesa nie potrzebujeta?

 • Łuk

  Zupełnie podobni do Nikogo, nie rozpoznałem, więc albo coś ze mną nie tak albo ta akcja taka dość nietypowa.

 • Czytelnik

  Nie no, ostatnie zdanie artykułu pokazuje, jakich to świetnych specjalistów zatrudniacie, że nawet odmienić poprawnie nie potrafią prostego słowa. Dobrze, że "specjalistka" nie napisała "abonamentów".

 • Ortograf

  1. Nie powinno być ?2. Tu już nie pytam - "(...) stron, finalnie (...)" - ten przecinek to taki żarcik.

 • Karl

  Jo im tam dobrze życza, ale ich cennik to trudno nazwać konkurencyjnym....

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.