Wiadomości z Rudy Śląskiej

Pierwsze spotkanie Ogrodu Śniadaniowego za nami! [GALERIA ZDJĘĆ]

  • Dodano: 2024-07-06 15:15

Pierwsze spotkanie Ogrodu Śniadaniowego już za nami! Było pełne radości, inspirujących warsztatów i niezapomnianych chwil. Zobacz, jak uczestnicy bawili się na tym wyjątkowym wydarzeniu!

Krótko o historii Ogrodu Śniadaniowego

Lato 2015 roku przyniosło rudzianom nowe, ekscytujące wydarzenie, które szybko stało się nieodłącznym elementem wakacji! To właśnie wtedy ogród Miejskiego Centrum Kultury im. Henryka Bisty zamienił się w miejsce pełne radości i relaksu, gdzie dzieci mogły się wyszaleć, a rodzice odprężyć. W każdą lipcową sobotę najmłodsi uczestniczyli w warsztatach, zajęciach ruchowych i plastycznych prowadzonych przez wykwalifikowanych animatorów. Dorośli mogli cieszyć się zajęciami fitness, jogą i samoobroną, wszystko to w pięknej scenerii ogrodu. Od tamtej pory, każda edycja przyciąga wielu mieszkańców, spragnionych letnich atrakcji. Dziś odbyło się pierwsze z czterech zaplanowanych na ten rok spotkań.

Moc atrakcji

Dziś uczestnicy wydarzenia mogli cieszyć się mnóstwem atrakcji, które były nie tylko interesujące, ale także pouczające. Najmłodsi goście mieli okazję odwiedzić Baśniogród, gdzie czekały na nich kolorowe warkoczyki, tatuaże i różnorodne gry. Laserhouse zadbał o dodatkowe animacje, zapewniając dzieciakom niezapomniane wrażenia. Policjanci z Komendy Miejskiej pokazali radiowóz używany na co dzień i udzielili cennych informacji o bezpiecznych wakacjach.

Dorośli również mieli sporo do zrobienia – mogli tworzyć własne makramy i biżuterię, a także skorzystać z porad kosmetycznych. Rudzkie Stowarzyszenie Amazonek "Relaks" prowadziło rozmowy profilaktyczne na temat chorób piersi, podnosząc świadomość zdrowotną uczestników.

To tylko fragment tego, co się działo! Kolejne spotkanie już w następną sobotę, 13 lipca. Szczegółowy program znajdziecie TUTAJ.

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia galerii zdjęć z pierwszego spotkania, przygotowanej przez fotografa Jacka Knapika. 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również