Wiadomości z Rudy Śląskiej

Podejrzany o kradzież mienia, do której doszło w budynku Zakonu Sióstr św. Elżbiety

 • Dodano: 2020-10-06 06:15, aktualizacja: 2020-10-06 06:26

Policjanci z Komisariatu Policji I w Rudzie Śląskiej prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży mienia, do jakiej doszło w sierpniu w budynku Zakonu Sióstr św. Elżbiety. Śledczy dążą do ustalenia tożsamości widocznego na nagraniu z kamery monitoringu mężczyzny.

Policjanci z Rudy prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży mienia wartości 600 złotych z pomieszczeń Zakonu Sióstr św. Elżbiety przy ulicy Rencistów w Rudzie Śląskiej. Kamera monitoringu zarejestrowała wizerunek sprawcy. Być może ktoś rozpozna podejrzanego. Osoby, które są w stanie pomóc w ustaleniu danych mężczyzny przedstawionego na nagraniu i zdjęciach prosimy o kontakt z Komisariatem I w Rudzie, tel.: 47 854 15 10, mail: kp1@ ruda.ka. policja.gov.pl lub za pośrednictwem anonimowej skrzynki mailowej – Powiadom nas, dopisując „kradzież w zakonie KP1”

ZOBACZ NAGRANIE

Komentarze (5)    dodaj komentarz »

 • Barbarorz 2

  Ha ha, włazi choćby po swoje

 • Barbarorz

  A kaj są zdjęcia albo film z kamery co jest na rogu ulicy Karola Goduli i Placu Niepodległości? Ta bombkaa co tam wisi na tym rogu to jest atrapa. Na pewno by go chyciła

 • boluś

  A tak po prowdzie' tyn K/S//raj oparty je na złodziejstwie.! I ta dominujonco religia takoż' tela co ubiyro sie to w zwyczaj eli PRAWO! Pozostaje pytanie ? Ścigać GO? eli wynieść na ołtarze? A może uczynić Patronem Palestry? Tako jedna Ślepo i Niydoważono już tam majom. Może przido sie praktyk do pary? Choć wydaje sie że syćkie tam to PRAKTYKI od JUMY

 • boluś

  Ekskomuniika i biczowanie. Jakiś pręgierz by się zdoł !

 • klops

  kadzidło i mirra za 600zł? niech rzucą na niego czary i po sprawie

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.