Wiadomości z Rudy Śląskiej

"Podwórko talentów Nivea". Głosowanie trwa tylko do 24 czerwca!

  • Dodano: 2020-06-23 08:30, aktualizacja: 2020-06-23 10:11

Trwa kolejna odsłona akcji "Podwórko talentów Nivea". Ruda Śląska zgłosiła do projektu dwie lokalizacje. Jest, o co walczyć. W 15 lokalizacjach z całej Polski, które zdobędą największą ilość głosów internautów, powstaną nowoczesne place zabaw. Głosowanie trwa tylko do 24 czerwca!

NIVEA już po raz 6. buduje wyjątkowe podwórka w całej Polsce. Pielęgnując wartościowe i wspólne spędzanie czasu, marka zachęca do zabawy dzieci i rodziców, szkoły, spółdzielnie oraz wspólnoty mieszkaniowe zarówno z mniejszych, jak i większych miejscowości. To właśnie dla nich w tym roku firma wybuduje kolejne 20 Podwórek Talentów NIVEA! Jury nagrodziło już 5 lokalizacji. Teraz internauci mogą poprzez głosy zdecydować, gdzie powstanie kolejnych 15 Podwórek Talentów NIVEA.

Ruda Śląska zgłosiła do projektu dwie lokalizacje:

  1. w dzielnicy Bielszowice przy ul. Bielszowickiej 108 (obok Szkoły Podstawowej nr 11 Specjalnej im. Świętego Jana Pawła II)
  2. w dzielnicy Kochłowice przy ul. Dunikowskiego - Chełmońskiego 5,7,6 (na terenie Międzyzakładowej Górniczej Spółdzielni Mieszkaniowej "Perspektywa")

Po raz kolejny to od nas zależy, czy zgłoszone miejsce doczeka się placu zabaw z prawdziwego zdarzenia. Głosowanie na stronie www.nivea.pl rozpoczęło się 22 maja i trwać będzie do 24 czerwca 2020 r. Codziennie możemy oddać jeden głos. Podwórko od Nivea wygrywa 15 miast mających najwięcej głosów. W rankingu "Miejscowości powyżej 60 tys. mieszkańców" kochłowicka lokalizacja zajmuje obecnie 3 miejsce, natomiast bielszowicka 14.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.