Wiadomości z Rudy Śląskiej

Ruda Śląska: Korepetytorka okazała się... złodziejką! 40-latka wpadła przez zasadzkę

 • Dodano: 2021-02-18 12:45

Kryminalni z komendy w Rudzie Śląskiej zatrzymali 40-letnią mieszkankę Zabrza, która od dłuższego czasu kradła biżuterię w domach dzieci, którym udzielała korepetycji. Kobieta została zaskoczona przez policjantów, którzy u jednej z rudzkich rodzin przygotowali zasadzkę. Policjanci odzyskali blisko 400 sztuk różnego rodzaju biżuterii i wyrobów jubilerskich.

Ruda Śląska: Korepetytorka z Zabrza uczyła i... okradała!

Złodziejka wpadła po tym, jak małżeństwo rudzian, zorientowało się, że z ich mieszkania znikają wyroby jubilerskie i biżuteria. Podejrzenie padło na kobietę, która od wielu lat dawała korepetycji ich dziecku. Pokrzywdzeni skontaktowali się z policjantami, którzy wspólnie z nimi przygotowali zasadzkę. W dniu, w którym nauczycielka miała przyjść na korepetycję, detektywi zainstalowali w salonie kamerę, a sami czekali w pokoju obok. Był to strzał w dziesiątkę, a złodziejka dała się złapać w sidła. Zaskoczona kobieta nie wiedziała co powiedzieć.

Policjanci odzyskali blisko 400 sztuk biżuterii 

Policjanci przeszukali jej mieszkanie i znaleźli blisko 400 sztuk różnego rodzaju biżuterii, złoto, kamienie szlachetne i wyroby jubilerskie. Część z nich została już rozpoznana przez pokrzywdzonych rudzian. Śledczy z rudzkiej komendy katalogują i opisują teraz każdą odebraną złodziejce sztukę, a następnie będą docierać do ewentualnych właścicieli.

Zobacz także

Komentarze (9)    dodaj komentarz »

 • Jurij

  taakie rzeczy to tylko na ..śląsku

 • Xyz

  Skoro w mieszkaniu trzymała tyle łupów to na bank kleptomanka. Na leczenie ją wyślijcie.

 • olo

  Ciekawe czego uczyła...

 • Rudziol

  pewnikiem czegoś poprawnie politycznego :)

 • boluś

  Religijo

 • cementowóz

  wjerszyk dla pani koperetyrorki:Uczyła dzieci całą sobotęHasała po domu roztkliwiając się czuleUczyła dzieci cała niedzielęPląsała nie krępując się w ogóleWkładała w stanik pierścionki grubeI pod pończochę węża srebrnegoW skarpetę swą wkładała rubleA w majtki zaś cielca złotegoAż pewnego dnia przyszła PolicjaKobiece ciało na nogach się zachwiałoWydało się, że jej imię to AlicjaResztę życia w pasiaki będzie pierdziało

 • Hanys

  Ta kobieta jest chora i trzeba ja leczyc to jest kleptomania typowa nie kradla dla korzysci finansowych

 • kloc

  kiedyś taką chorobę leczono obcinaniem dłoni...

 • czytelnik

  Brawo!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.