Wiadomości z Rudy Śląskiej

Rudzcy maturzyści na rynku wspólnie zatańczyli poloneza... i nie tylko!

  • Dodano: 2020-01-30 18:45

Maturzyści z rudzkich szkół średnich po raz szósty na placu Jana Pawła II odtańczyli wspólnie poloneza. Podobnie jak w poprzednim roku, orszak poprowadzili wiceprezydent Rudy Śląskiej Michał Pierończyk oraz nauczycielka z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 – Mariola Mańka – Sgodzaj.

Tradycyjnie, najpierw dobrani w pary uczniowie odtańczyli poloneza, a następnie tak zwaną „belgijkę”. Na koniec nie zabrakło również odrobiny muzyki tanecznej.

Super, że tu jesteście, że jest was tak wiele. Nowy Bytom, centrum miasta, rynek – to jest takie miejsce spotkań, gdzie wszyscy przychodzą i się bawią – i dzisiaj ten dzień jest właśnie taki. Życzę wszystkiego dobrego na tym sprawdzianie maturalnym. To już 95 dni tylko, trzymamy kciuki, żeby wam się dobrze to wszystko poukładało i żeby wam to otwarło możliwości do dalszej nauki i osiągnięcia tego, co sobie tylko wymarzycie. Wszystkiego dobrego! - mówił wiceprezydent Rudy Śląskiej Michał Pierończyk.

Do matury pozostało zaledwie 95 dni, oby tak dobrze zatańczony dziś polonez był dobrą wróżbą dla tegorocznego egzaminu maturalnego.

 

Zapraszamy również do obejrzenia galerii zdjęć.

Komentarze (2)    dodaj »

  • Rudzianka

    Pewnie Morcinkowi się nie podobały hahah

  • Dżesika

    Wyksaowaliscie komentarze?? Ha, dobre... To mój ostatni raz na tym portalu

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.