Ruda Śląska - portal miejski RudaSlaska.com.pl

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Rudzcy policjanci zatrzymali kolejną osobę związaną z narkobiznesem

 • Dodano: 2019-10-16 06:45, aktualizacja: 2019-10-16 06:55

Policjanci z rudzkiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali kolejną osobę powiązaną z narkobiznesem.

Śledczy pracujący nad tymi sprawami sukcesywnie docierają do kolejnych osób zamieszanych w ten przestępczy proceder. Tym razem w ich ręce wpadła mieszkanka Chorzowa, która posiadała amfetaminę w znacznej ilości.

Śledczy przy każdej sprawie badają wszystkie wątki, ustalając dilerów i osoby u nich zaopatrujące się, sukcesywnie docierając do kolejnych osób zamieszanych w ten przestępczy, śmiercionośny proceder. Praktycznie każdego tygodnia rudzcy policjanci zatrzymują osoby, które są w posiadaniu hurtowych ilości narkotyków. Tym razem na podstawie uzyskanych w trakcie mozolnej pracy informacji zatrzymali 41-letnią chorzowiankę, która w trakcie zatrzymania posiadała amfetaminą z której można było wydzielić ponad 300 działek dilerskich. Kobieta trafiła do policyjnego aresztu, a wczoraj usłyszała już pierwsze zarzuty. Kryminalni zapowiadają, że na tym nie kończą sprawy, będą badać i rozwijać kolejne jej wątki.

Apelujemy:

Aby skutecznie walczyć z tym niebezpiecznym zjawiskiem, musimy zdać sobie sprawę, że narkotyki i dopalacze są śmiertelną trucizną. Zażywając ją, ryzykujemy swoim życiem, a chroniąc kierujących się zyskiem bezwzględnych dilerów także życiem innych. Kierujmy się rozsądkiem i wzajemną troską. Każdego, kto ma informacje dotyczące tych środków i osób handlujących nimi, prosimy o kontakt z policją pod nr 112. Jeżeli mamy wiedzę o osobach rozprowadzających narkotyki lub dopalacze poinformujmy o tym Policję – nie miejmy żadnych skrupułów. Dzięki takiej postawie możemy komuś uratować życie! Pamiętajmy także, że środki odurzające to wspólny problem, ale ich zażycie to indywidualna decyzja, która może zakończyć się śmiercią.

Zobacz także

Komentarze (4)    dodaj komentarz »

 • Damian

  Smiercionosny biznes!? Zajmijcie się gląby Polmosami bo ost naukowcy stawiają alkohol w równym rzędzie pod względem siły uzależnienia, trudności wyjścia z nałogu i spustoszenia jakie niesie dla organizmu z HEROINA! Amfetamina to po[...]ka przy wódzie. No ale rząd nie lubi konkurencji prawda Panowie z Wiejskiej, nosy koksem uwalone po całości macie

 • Kasia

  W końcu się policja bierze za to z grubej rury

 • Dedektyw Gadżet

  Od zawsze wiedziałem że marihułana zabija....

 • Rychu

  Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.