Wiadomości z Rudy Śląskiej

Skontaktuj się z policjantami bez wychodzenia z domu!

 • Dodano: 2021-03-26 14:00

Ze względu na konieczność ograniczenia rozprzestrzeniania się choroby zakaźnej COVID-19, dbając o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców, Policja prosi o ograniczenie wizyt w tutejszej jednostce Policji do niezbędnego minimum.

Zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego przy bezpośredniej obsłudze należy zachować odpowiedni dystans, zarówno od pracowników, jak również od innych osób oczekujących na obsługę.

Do Państwa dyspozycji pozostają numery telefonów do poszczególnych wydziałów tutejszej komendy oraz w przypadku zgłoszeń alarmowych numery 112 i 997. Możliwe jest także przesłanie zgłoszenia drogą elektroniczną oraz kontakt za pomocą dostępnych aplikacji mobilnych.

Przypominamy, że wiele spraw urzędowych można załatwiać przez internet lub za pośrednictwem tradycyjnej poczty. Poniżej znajdą Państwo przydatne linki:

 

Zobacz także

Komentarze (4)    dodaj komentarz »

 • Karl

  112 i 997, oba z bezwzględną identyfikacją dzwoniącego. Aplikacje mobilne to nawet nie chcę myśleć co za logo wysyłają. Przez net możnaby spróbować, ale jak ktoś nie chce być nigdzie ciągany to niech lepiej dać sobie spokój. A do akt sprawy to jednak wszyscy mają wgląd...

 • boruta 997

  Ocieplanie wizerunku milicji, odc. 666. Obywatelu, możesz być z nami także duchowo, pamiętaj, zawsze jesteśmy kiedy tego nie potrzebujesz....

 • zatroskany obywafel

  Obywatelu, pamiętaj że na sąsiada możesz teraz donieść nawet nie wychodząc z łóżka. "Policja prosi o ograniczenie wizyt w tutejszej jednostce Policji do niezbędnego minimum." A to oznacza że jak przyjdziesz zgłosić przestępstwo to zomo oskarży Cię o roznoszenie epidemii. Poza tym człowieku zdajesz sobie ile to czasu zajmuje wypełnienie papierów zgłoszenia przestępstwa, a potem umorzenia?

 • Tak se mysle

  Oj tam wystarczy wyjść na dwór bez maseczki to zaraz sie zjawią. Szybciej niż się człowiek dodzwoni.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.