Wiadomości z Rudy Śląskiej

Sukces rudzkich zapaśników. Mateusz Kasprzak zdobywa brązowy medal!

• Dodano: 2021-09-14 07:00, aktualizacja: 2021-09-14 09:47

Zawodnicy zapaśniczego klubu KS Pogoń Ruda Śląska mogą pochwalić się kolejnym sukcesem. Na Mistrzostwach Polski Seniorów, jeden z zawodników – Mateusz Kasprzak – zdobył brązowy medal w kategorii 72 kilogramy.

Rudzki zapaśnik z brązem. Mateusz Kasprzak na podium

W dniach 10-11 września w Kostrzynie nad Odrą odbyły się 91. Mistrzostwa Polski Seniorów w zapasach klasycznych. Rudzki KS Pogoń Ruda Śląska wystawił kilku swoich zawodników. Największym sukcesem może pochwalić się Mateusz Kasprzak, który wywalczył brąz w kategorii 72 kilogramy. Jego starszy brat, Artur Kasprzak, zakończył rywalizację na 5. miejscu w kategorii 77 kilogramów. W zawodach brał także udział Vasyl Stepa, który zdobył 8. miejsce w kategorii 67 kilogramów.

Zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!