Wiadomości z Rudy Śląskiej

Szkoła Podstawowa nr 13 z Rudy Śląskiej startuje w konkursie "Ekobohaterów"

  • Dodano: 2022-01-12 11:45, aktualizacja: 2022-01-19 09:54

Szkoła Podstawowa nr 13 trafiła do drugiego etapu konkursu "Nauka z klasą" organizowanego przez sieć handlową Kaufland. W stawce aż 20 tysięcy złotych na pomoce dydaktyczne wspomagające edukację ekologiczną.

Szkoła Podstawowa nr 13 startuje w konkursie "Nauka z klasą"

Z okazji 20-lecia istnienia w Polsce sieci sklepów Kaufland organizuje konkurs, w którym 20 zwycięskich szkół otrzyma po 20.000 zł na wyposażenie wspierające edukację ekologiczną wśród najmłodszych. W konkursie mogły wziąć udział publiczne szkoły podstawowe.

Rudzka podstawówka postanowiła wziąć udział w konkursie. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu przez uczniów pracy plastycznej pt. "Jestem Ekobohaterem".

- Nasza Szkoła walczy o cenną nagrodę. Uczennice klasy drugiej, Julia i Natalia przygotowały pracę plastyczną pt. "Jestem Ekobohaterem", która ukazuje, w jaki sposób od najmłodszych lat dbamy o środowisko - czytamy na stronie SP nr 13.

Jury konkursu "Nauka z klasą" zakwalifikowało pracę wykonaną przez uczennice klasy drugiej do II etapu konkursu. Na tym etapie możemy pomóc SP nr 13 im. Alfreda Szklarskiego wygrać w konkursie, gdyż odbywa się w oparciu o głosowanie internetowe, które potrwa do 31 stycznia 2022. Do drugiego etapu plebiscytu przeszło 40 szkół, z których jedynie połowa zdobędzie atrakcyjną wygraną. W głosowaniu może wziąć udział każdy, ma ono charakter otwarty i powszechny oraz jest w pełni anonimowe.

Link do głosowania znajdziecie TUTAJ.

Komentarze (1)    dodaj »

  • boluś

    Te marne 60% podwyżki to Ksysowi styknie yno na waciki i pampersy. Bida chop' moge sie tak zrzucić i mu "dołożyć"?

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.