Wiadomości z Rudy Śląskiej

Szkoła Podstawowa nr 13 z Rudy Śląskiej startuje w konkursie "Ekobohaterów"

  • Dodano: 2022-01-12 11:45, aktualizacja: 2022-01-19 09:54

Szkoła Podstawowa nr 13 trafiła do drugiego etapu konkursu "Nauka z klasą" organizowanego przez sieć handlową Kaufland. W stawce aż 20 tysięcy złotych na pomoce dydaktyczne wspomagające edukację ekologiczną.

Szkoła Podstawowa nr 13 startuje w konkursie "Nauka z klasą"

Z okazji 20-lecia istnienia w Polsce sieci sklepów Kaufland organizuje konkurs, w którym 20 zwycięskich szkół otrzyma po 20.000 zł na wyposażenie wspierające edukację ekologiczną wśród najmłodszych. W konkursie mogły wziąć udział publiczne szkoły podstawowe.

Rudzka podstawówka postanowiła wziąć udział w konkursie. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu przez uczniów pracy plastycznej pt. "Jestem Ekobohaterem".

- Nasza Szkoła walczy o cenną nagrodę. Uczennice klasy drugiej, Julia i Natalia przygotowały pracę plastyczną pt. "Jestem Ekobohaterem", która ukazuje, w jaki sposób od najmłodszych lat dbamy o środowisko - czytamy na stronie SP nr 13.

Jury konkursu "Nauka z klasą" zakwalifikowało pracę wykonaną przez uczennice klasy drugiej do II etapu konkursu. Na tym etapie możemy pomóc SP nr 13 im. Alfreda Szklarskiego wygrać w konkursie, gdyż odbywa się w oparciu o głosowanie internetowe, które potrwa do 31 stycznia 2022. Do drugiego etapu plebiscytu przeszło 40 szkół, z których jedynie połowa zdobędzie atrakcyjną wygraną. W głosowaniu może wziąć udział każdy, ma ono charakter otwarty i powszechny oraz jest w pełni anonimowe.

Link do głosowania znajdziecie TUTAJ.

Komentarze (1)    dodaj »

  • boluś

    Te marne 60% podwyżki to Ksysowi styknie yno na waciki i pampersy. Bida chop' moge sie tak zrzucić i mu "dołożyć"?

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również