Wiadomości z Rudy Śląskiej

Szpakmed Godula - Poradnia Medycyny Rodzinnej laureatem Orłów Medycyny 2021!

  • Dodano: 2021-12-20 12:15

Poradnia Medycyny Rodzinnej Szpakmed w Goduli została laureatem Ogólnopolskiego Plebiscytu Orły Medycyny roku 2021. To prestiżowe wyróżnienie, która placówka otrzymała już po raz trzeci!

Orły Medycyny 2021

Rudzka poradnia konkurowała z placówkami z całej Polski. Komisja konkursowa badała poziom zadowolenia pacjentów z jakości świadczonych usług.

- Kochani Pacjenci! Z dumą informujemy, iż nasza poradnia po raz kolejny została laureatem Ogólnopolskiego Plebiscytu Orły Medycyny roku 2021! Z całego serca dziękujemy, Wasze zadowolenie, dobre słowa i wsparcie bardzo motywują nas do tego, aby w dalszym ciągu udowadniać, że Medycyna Rodzinna może być przyjazna i nowoczesna. Do zobaczenia! – napisał w mediach społecznościowych zespół Poradni Medycyny Rodzinnej Szpakmed.

Poradnia działa w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Zlokalizowana jest przy ul. Karola Goduli 34 w Rudzie Śląskiej- Goduli. Wyróżnienie w Ogólnopolskim Plebiscycie Orły Medycyny rudzka poradnia otrzymała już w 2018 oraz 2019 roku. Z kolei w 2018 i 2019 roku została laureatem plebiscytu 'Hipokrates Dziennika Zachodniego' Roku 2018 w kategorii Lekarz Rodzinny i Lekarz Pediatra.

Pozostałe placówki należące do poradni Szpakmed znajdują się w Bykowinie przy ul. Szpaków 33 i Podlas 34 w Goduli.

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj »

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.