Ruda Śląska - portal miejski RudaSlaska.com.pl

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Taniec, muzyka i mnóstwo dobrej zabawy! Tak było na "Pikniku Integracyjnym” RZAZ

  • Dodano: 2019-05-18 20:30

Taniec, muzyka i mnóstwo dobrej zabawy! Tak było na "Pikniku Integracyjnym” Rudzkiego Zakładu Aktywności Zawodowej, który odbył się na stadionie "Grunwald” w Halembie. Impreza zorganizowana została w ramach Tygodnia Godności Osób Niepełnosprawnych.

Wspaniale się dziś bawiłam podczas pikniku integracyjnego Rudzkiego Zakładu Aktywności Zawodowej. Jestem bardzo szczęśliwa, ponieważ mogłam zintegrować się z podopiecznymi ze wszystkich rudzkich ośrodków zajmujących się osobami niepełnosprawnymi. To były niezwykle miłe chwile. Dziękuję! - mówiła prezydent Grażyna Dziedzic.

Była to pierwsza impreza odbywająca się w ramach Tygodnia Godności Osób Niepełnosprawnych. W przyszłym tygodniu kolejne wydarzenia m.in. pochód godności i turniej bowlingowy.

"Piknik Integracyjny” RZAZ-u to już coroczna tradycja. Podczas festynu pracownicy placówki oraz zaproszeni goście bawili się wspólnie przez wiele godzin. Jednak na co dzień głównym celem Rudzkiego Zakładu Aktywności Zawodowej jest rehabilitacja osób niepełnosprawnych, przede wszystkim zawodowa, nastawiona na ułatwienie osobie niepełnosprawnej uzyskania i utrzymania odpowiedniego zatrudnienia oraz awansu zawodowego. Oprócz rehabilitacji zawodowej RZAZ prowadzi również rehabilitację społeczną i zdrowotną. Zakład podzielony jest na kilka działów. 

Taniec, muzyka i mnóstwo dobrej zabawy! Tak było na "Pikniku Integracyjnym” RZAZ

Galeria zdjęć

następne zdjęcia »

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • heh

    Grunt to dobra zabawa!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.