Wiadomości z Rudy Śląskiej

Ukradł biżuterię w Szczebrzeszynie, wpadł... na parkingu przy A4 w Rudzie Śląskiej!

  • Dodano: 2021-03-15 14:45, aktualizacja: 2021-03-16 14:02

Mundurowi z trzeciego komisariatu zatrzymali 38-letniego mężczyznę, sprawcę kradzieży biżuterii o wartości blisko 7 tysięcy złotych. Mężczyzna przestępstwa dokonał w Szczebrzeszynie, a wpadł na parkingu przy A4 w Rudzie Śląskiej. Rudzcy policjanci odzyskali łupy, a o losie złodzieja zadecyduje wkrótce prokurator i sąd.

W Szczebrzeszynie... złodziej brzmi w trzcinie!

Policjanci z Kochłowic zostali powiadomieni przez mundurowych ze Szczebrzeszyna o złodzieju, który będzie przejeżdżał przez Rudę Śląską. Mundurowi szybko rozpoczęli poszukiwania sprawcy kradzieży biżuterii. Policjanci z patrolów po kilkunastu minutach mieli w rękach złodzieja. Zatrzymali go na parkingu przy autostradzie A4. Jechał on jako pasażer busem, którego kierowca zatrzymał się na parkingu na krótką przerwę.  

Jak przekazali policjanci z lubelskiego 31-latek miał przy sobie biżuterię wartą 7000 złotych skradzioną mieszkance Szczebrzeszyna. Złodziej trafił do policyjnego aresztu, a śledczy z rudzkiej trójki po otrzymaniu dokumentacji przedstawili mu zarzuty kradzieży. Wkrótce biżuteria wróci do jej właścicielki, a sprawcą zajmie się prokurator i sąd.

Zobacz także

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • obywatel

    szacun dla Policji

  • Adolf

    A w Szczebrzeszynie chrzonszcz brzmi w czcinie

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.