Wiadomości z Rudy Śląskiej

W Śląskim Teatrze Impresaryjnym odbył się "Dzień Kobiet ze Zdrowiem i Humorem"

  • Dodano: 2024-03-08 09:45, aktualizacja: 2024-03-08 12:04

Wprawdzie Dzień Kobiet obchodzimy dopiero dzisiaj, ale rudzianki świętowały już wczoraj. W Śląskim Teatrze Impresaryjnym im. Henryka Bisty w Rudzie Śląskiej odbył się "Dzień Kobiet ze Zdrowiem i Humorem". 

"Dzień Kobiet ze Zdrowiem i Humorem" w Rudzie Śląskiej

Wydarzenie w ŚTI rozpoczął panel dyskusyjny "Profilaktyka to klucz do zdrowia" dotyczący profilaktyki chorób kobiecych przygotowany przez Fundację Godula Hope. Podczas panelu na pytania Krystyny Zamorskiej i Izabeli Życzkowskiej, byłej i aktualnej prezesek Fundacji Godula Hope odpowiadali prof.dr.hab.n.med Krzysztof Sodowski - ginekolog i położnik oraz dr Wojciech Kurpas - radiolog. 

- W tym roku postawiliśmy na zdrowy Dzień Kobiet, bo przecież zdrowia życzymy najczęściej. Razem z Fundacja Godula Hope, NZOZ Genom postanowiliśmy podarować wszystkim zebranym w Śląski Teatr Impresaryjny paniom vouchery na badania. Wierzę, że wykład specjalistów oraz  występ Krzysztofa Hanke i tancerzy sprawił paniom radość. Życzę Wam, żeby jutrzejszy Dzień Kobiet był pełen niespodzianek - napisał Michał Pierończyk

Następnie na scenie wystąpił Krzysztof Hanke i tancerze. Był śmiech, dobra zabawa, ale też spora dawka wiedzy. W ramach wydarzenia wszystkie zebrane na sali panie otrzymały vouchery na badania. 

Komentarze (3)    dodaj »

  • Kpina + ironia / szydera

    Hanke... i wymyślał osobom, które nie wzięły szprycy, od nieszczepów i płaskoziemców? A robił tak podczas plandemii Kaszel-19 hipokryta, dla mnie skompromitowany.

  • Do pracy

    Po ile był bilet? Tylko śmietanka miała do tego dostęp?

  • Rudolf

    Podobno każda kobieta dostała w prezencie płyn do mycia naczyń i ściereczkę.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również