Wiadomości z Rudy Śląskiej

Wśród uczestników nowej edycji programu "Down the road" znalazła się rudzianka!

 • Dodano: 2021-01-11 09:45, aktualizacja: 2021-01-11 12:49

Po sukcesie pierwszej wyprawy z osobami z zespołem Downa, Przemek Kossakowski skompletował kolejny zespół i znów wyruszył w podróż. Tym razem bohaterowie będą zwiedzać ciepłe, wakacyjne kraje. Wśród uczestników nowej edycji programu znalazła się rudzianka - Paulina Pigan! 

W serwisie Player.pl zadebiutował drugi sezon programu "Down the road". To wyjątkowy program, w którym poznajemy szóstkę młodych osób z zespołem Downa. Wraz z Przemkiem Kossakowskim i terapeutką Patrycją Bartoszak-Kempą wyruszają w podróż. Widzowie śledzą ich przygody i poznają uczestników, którzy walczą ze stereotypami. Program cieszy się ogromnym uznaniem widzów.

- Realizacja tego projektu przypadła na dziwny czas. Stres związany z realizacją zdjęć w warunkach pandemii, naturalny w tym projekcie element improwizacji, świadomość, że w każdej chwili może się zmienić wszystko, powodowało, że oprócz satysfakcji z tworzenia czegoś tak niesamowitego, towarzyszyło nam również niezwykłe napięcie i myślę, że gdyby nie bohaterowie byłoby to dla nas ciężkim doświadczeniem - pisze Przemek Kossakowski w mediach społecznościowych. - Na szczęście byli z nami ONI. Były dwie Pauliny, była Paula, był Adaś, Szymon i Janek i to oni powodowali, że każda przeciwność i każdy problem stawały się radosnym wyzwaniem, przez które warto było wspólnie przejść. Praca przy tym projekcie wykracza daleko ponad telewizyjną normę. Wszyscy związani z Down The Road zostawili w tym projekcie kawałek siebie i wiem, że wszyscy, jesteśmy dumni z tego co zrobiliśmy - dodał. 

W nowej dwunastoodcinkowej serii widzowie poznają szóstkę nowych bohaterów – Paulinę Ochocką, Paulę Rakowską, Paulinę Pigan, Adama Wdówkę, Janka Skibę i Szymona Grzecha.

Wśród uczestników nowej edycji programu "Down the road" znalazła się mieszkanka naszego miasta! Paulina Pigan ma 22 lata i na co dzień mieszka w Rudzie Śląskiej. 

- Paulina bardzo szybko nawiązuje nowe znajomości, jest otwarta, towarzyska i imprezowa. Uwielbia być w centrum uwagi i jak na prawdziwą Ślązaczkę przystało lubi śląskie jedzenie. Uwielbia biżuterię i cekiny, tańczy zumbę i kibicuje Górnikowi Zabrze. Chciałaby zostać stylistką paznokci. Marzy również o karierze aktorskiej, kamery to jej żywioł - czytamy na stronie programu.

"Down the road" zadebiutował w serwisie Player.pl 10 stycznia. Pierwszy odcinek został udostępniony bezpłatnie, w każdą niedzielę w serwisie pojawią się dwa odcinki programu. 

Oglądaliście poprzednią edycję "Down the Road"? Jak podoba Wam się program? Piszcie w komentarzach!

Zobacz także

Komentarze (7)    dodaj komentarz »

 • Hanys

  Miło oglądać sąsiadkę. Pozdrawiamy.

 • Ewelina

  A kiedy w telewizji pokaże cie

 • Jaaa

  Super Gratulacje byda oglądać!!!

 • :)

  Paulina, zdjęcie extra. Zazdroszczę Ci tej przygody :l

 • :)

  Super, że się dostałaś, powodzenia! Baw się dobrze :)

 • Ola

  Będziemy kibicować naszej rudziance .Trzymamy kciuki .Dziewczyna THE BEST !!!!!

 • Rudzianka

  Ja tez z rodzika ruda Bielszowice

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.