Wiadomości z Rudy Śląskiej

Wśród uczestników nowej edycji programu "Down the road" znalazła się rudzianka!

 • Dodano: 2021-01-11 09:45, aktualizacja: 2021-01-11 12:49

Po sukcesie pierwszej wyprawy z osobami z zespołem Downa, Przemek Kossakowski skompletował kolejny zespół i znów wyruszył w podróż. Tym razem bohaterowie będą zwiedzać ciepłe, wakacyjne kraje. Wśród uczestników nowej edycji programu znalazła się rudzianka - Paulina Pigan! 

W serwisie Player.pl zadebiutował drugi sezon programu "Down the road". To wyjątkowy program, w którym poznajemy szóstkę młodych osób z zespołem Downa. Wraz z Przemkiem Kossakowskim i terapeutką Patrycją Bartoszak-Kempą wyruszają w podróż. Widzowie śledzą ich przygody i poznają uczestników, którzy walczą ze stereotypami. Program cieszy się ogromnym uznaniem widzów.

- Realizacja tego projektu przypadła na dziwny czas. Stres związany z realizacją zdjęć w warunkach pandemii, naturalny w tym projekcie element improwizacji, świadomość, że w każdej chwili może się zmienić wszystko, powodowało, że oprócz satysfakcji z tworzenia czegoś tak niesamowitego, towarzyszyło nam również niezwykłe napięcie i myślę, że gdyby nie bohaterowie byłoby to dla nas ciężkim doświadczeniem - pisze Przemek Kossakowski w mediach społecznościowych. - Na szczęście byli z nami ONI. Były dwie Pauliny, była Paula, był Adaś, Szymon i Janek i to oni powodowali, że każda przeciwność i każdy problem stawały się radosnym wyzwaniem, przez które warto było wspólnie przejść. Praca przy tym projekcie wykracza daleko ponad telewizyjną normę. Wszyscy związani z Down The Road zostawili w tym projekcie kawałek siebie i wiem, że wszyscy, jesteśmy dumni z tego co zrobiliśmy - dodał. 

W nowej dwunastoodcinkowej serii widzowie poznają szóstkę nowych bohaterów – Paulinę Ochocką, Paulę Rakowską, Paulinę Pigan, Adama Wdówkę, Janka Skibę i Szymona Grzecha.

Wśród uczestników nowej edycji programu "Down the road" znalazła się mieszkanka naszego miasta! Paulina Pigan ma 22 lata i na co dzień mieszka w Rudzie Śląskiej. 

- Paulina bardzo szybko nawiązuje nowe znajomości, jest otwarta, towarzyska i imprezowa. Uwielbia być w centrum uwagi i jak na prawdziwą Ślązaczkę przystało lubi śląskie jedzenie. Uwielbia biżuterię i cekiny, tańczy zumbę i kibicuje Górnikowi Zabrze. Chciałaby zostać stylistką paznokci. Marzy również o karierze aktorskiej, kamery to jej żywioł - czytamy na stronie programu.

"Down the road" zadebiutował w serwisie Player.pl 10 stycznia. Pierwszy odcinek został udostępniony bezpłatnie, w każdą niedzielę w serwisie pojawią się dwa odcinki programu. 

Oglądaliście poprzednią edycję "Down the Road"? Jak podoba Wam się program? Piszcie w komentarzach!

Zobacz także

Komentarze (7)    dodaj komentarz »

 • Hanys

  Miło oglądać sąsiadkę. Pozdrawiamy.

 • Ewelina

  A kiedy w telewizji pokaże cie

 • Jaaa

  Super Gratulacje byda oglądać!!!

 • :)

  Paulina, zdjęcie extra. Zazdroszczę Ci tej przygody :l

 • :)

  Super, że się dostałaś, powodzenia! Baw się dobrze :)

 • Ola

  Będziemy kibicować naszej rudziance .Trzymamy kciuki .Dziewczyna THE BEST !!!!!

 • Rudzianka

  Ja tez z rodzika ruda Bielszowice

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.