Wiadomości z Rudy Śląskiej

Wybory samorządowe 2024. Kto zostanie prezydentem Rudy Śląskiej? [SONDA]

 • Dodano: 2024-04-15 10:00, aktualizacja: 2024-04-15 12:41

O najwyższy urząd w Rudzie Śląskiej w nadchodzących wyborach ubiegać się będzie 4 kandydatów. Na kogo zagłosujesz w wyborach na prezydenta Rudy Śląskiej 2024? Weź udział w naszej sondzie!

Wybory Samorządowe 2024: Oddaj głos w naszej sondzie

Druga tura wyborów, na prezydenta Rudy Śląskiej odbędą się już 21 kwietnia br. O fotel prezydenta Rudy Śląskiej zawalczy dwóch kandydatów obecny prezydent Michał Pierończyk, który uzyskał 46,92 proc. głosów i startujący z ramienia Prawa i Sprawiedliwości - Marek Wesoły, na którego zagłosowało 26,18 proc. wyborców

Kandydaci na prezydenta Rudy Śląskiej nie zwalniają tempa i aktywnie namawiają rudzian do oddania na nich głosu. Do docelowego oddania głosu pozostało jeszcze kilka dni, ale już teraz możecie zagłosować w naszej sondzie, którą znajdziecie poniżej.

Oddaj głos na swojego kandydata

Przypominamy, że sonda na portalu to element interaktywny – forma kontaktu z Czytelnikami. Jej celem nie jest przeprowadzenie wiarygodnych badań a zapoznanie się z nastrojami grupy użytkowników strony.   
 
W sondażu można oddać jeden głos na dobę z danego adresu IP lub urządzenia. Na głosy czekamy do piątku 19 kwietnia do godz. 12:00, wtedy też podamy wyniki. 


Źródło: Redakcja

Komentarze (8)    dodaj »

 • Patriota

  Poziom inteligencji i wypowiedzi co niektórych mizerny....

 • Wusztolubiec

  Głosuja na wesołego bo dzieli wusztem

 • edi

  Namiestnika tłustych kotów cwaniaków z Pcimia tenorów pokroju Łajzy i tańczących walczyka u don.Ryzyka jak żyć jak tu zagłosować?

 • Jola

  Jak teraz wygra Pierończyk to do końca kadencji będzie 19 lat Bo już teraz jest 14 lat jak siedzi na stołku i już mu się nie chce, a co dopiero potem. Jak wygra Wesoły to będzie tylko 10 lat Wole krócej ale i efektywniej i z pomysłami

 • Rudzanin od urodzenia

  Jacy mieszkańcy taki będzie prezydent...W naszym mieście jak i w całej Polsce żyje coraz więcej ludzi samolubnych, egoistów patrzących tylko na siebie i swoją kieszeń.Sąsiad zawiści sąsiadowi bo ma lepsze auto, większe mieszkanie czy dom.Życzliwość, uprzejmość, dobre słowo, bezinteresowna pomoc to przeżytek.Hejt, zazdrość, zawiść, 8 gwiazdek, przekleństwa, brak wstydu to się dziś tylko liczy w zepsutym społeczeństwie...Niestety większość mieszkańców Rudy Śląskiej, też się zalicza do tej grupy, poza nielicznymi.Dlatego nasze miasto upada, jest na szarym końcu i nikt tego upadku nie powstrzyma.Nawet gdyby jakimś cudem wygrał pan Marek Wesoły to sam bez wsparcia wiele nie zmieni...

 • Mieszkaniec

  Obaj się nie nadają. Zdam się na ślepy los i nie idę

 • Mieszkaniec II

  Kogo to obchodzi co ty zrobisz ,powiedz?

 • Bronek

  Bliżej im do kościoła niż do urzędu.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również