Wiadomości z Rudy Śląskiej

Książeczka sanepidowska online - bez wychodzenia z domu i bez skierowania

  • Dodano: 2024-05-23 07:00, aktualizacja: 2024-05-28 21:28

Jesteś pracownikiem gastronomii, osobą pracującą z dziećmi, a może lekarzem? Powinieneś posiadać obowiązkowe orzeczenie sanitarno-epidemiologiczne. W Centrum Medycznym POST MEDICAL w Rudzie Śląskiej załatwisz to bez wychodzenia z domu i bez skierowania.

Książeczka sanepidowska online

W dzisiejszych czasach coraz więcej spraw jesteśmy w stanie załatwić przez Internet. Pandemia COVID-19 wystawiła cały świat na próbę, więc należało znaleźć bezpieczne i dogodne warunki do spełniania różnych potrzeb bez wychodzenia z domu. Zmianom zaczęły podlegać także wizyty u lekarza z tradycyjnych wizyt w poradni w kierunku telekonsultacji.

Od kilku lat w sieci w sprawach medycznych można załatwić coraz więcej. Taką możliwość oferuje Centrum Medyczne POST MEDICAL z Rudy Śląskiej. Dzięki autorskiej platformie Ksiazeczka-Sanepidowska.pl można umówić się na badania sanitarno-epidemiologiczne online bez wychodzenia na badania do laboratorium i umawiania się do lekarza.

Badania na nosicielstwo Salmonella/Shigella na odległość

Przed odbyciem telekonsultacji z lekarzem należy wykonać badania laboratoryjne kału (trzykrotny posiew na nosicielstwo Salmonella i Shigella). Badania można również wykonać na odległość zamawiając na platformie Ksiazeczka-Sanepidowska.pl pakiet sanitarny obejmujący zestaw pobraniowy wysyłany kurierem na wskazany przez badanego adres.

Zapłata za badania sanitarne online

Platforma Ksiazeczka-Sanepidowska.pl oferuje najnowsze formy płatności. Za badania sanitarno-epidemiologiczne online można zapłacić przelewem online, kartą płatniczą, BLIKiem lub portfelami elektronicznymi Apple Pay, czy Google Pay

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.