Wiadomości z Rudy Śląskiej

Przed nami FEST Festival 2022. Jakie zespoły i artyści wystąpią? [LINE-UP]

  • Dodano: 2022-08-04 12:00, aktualizacja: 2022-08-14 21:16

Już 10-13 sierpnia w chorzowskim Parku Śląskim odbędzie się 3. edycja FEST Festivalu. Wystąpią m.in.: Stromae, The Chainsmokers, Quebonafide, Charlotte de Witte, Woodkid, Jungle, Duke Dumont, Nothing But Thieves, James Arthur i inni. Ponad 200 wykonawców na 9 głównych scenach oraz strefach dodatkowych - tak prezentuje się FEST Festival 2022, który zbliża się wielkimi krokami!

Nadchodzi Fest Festival

Oprócz rozpalających do czerwoności scen głównych, na miłośników alternatywy czeka nowe miejsce - MAGIC FOREST. Ci Artyści, wymykają się gatunkowym etykietom. Czarują brzmieniem, a ich twórczość zaskakuje różnorodnością najbardziej wysmakowanych odbiorców. Wystąpią: Bluszcz, Dawid Tyszkowski, D3lta, Jagoda Kret, Jakub Skorupa, Josh Flowers, Jaźnicka, KIWI, Lazy Habits, Lydmor, Michał Anioł, PAULA ROMA, Robert Cichy, Sad Boys Club, Sonia Stein, Warm Graves

Nocna część festiwalu, czyli energetyzujące Kręgi Taneczne, na których wystąpią wybitni twórcy muzyki elektronicznej prezentuje pełen skład z podziałem na sceny:

FEST Festival to znacznie więcej niż wyjątkowe święto muzyki

Szczególną rolę pełni festiwalowe miasteczko, które zachęca odwiedzających do czerpania z jego atrakcji. Wśród nich będą występy artystyczne, akcje społeczne, warsztaty, a przede wszystkim rozrywka i wspaniały moment na spędzenie czasu z przyjaciółmi podczas nieskrępowanej zabawy w aurze wakacyjnej beztroski. 

Każdy festiwalowicz znajdzie coś dla siebie. Pojawią się strefy chilloutu, sauny, kajaki, foodtracki z różnorodnym jedzeniem, usługi tatuatorskie i barberskie, zawody wake, masaże relaksujące, banie ruskie, strefy fashion i beauty, strefa wina oraz wiele innych atrakcji. Przewidziane są nowości, które na pewno zaskoczą przybyłych gości żądnych przygód i niezapomnianych chwil letniego festiwalu. 

Zobaczcie Aftermovie FEST Festivalu 2021:


Partnerem medialnym tegorocznego FEST Festiwalu został TikTok, który od kilku lat jest jednym z najważniejszych miejsc kontaktu z muzyką. Aż 75% użytkowników odkrywa tu nowych artystów, a 63% poznaje dźwięki, z którymi nie zetknęli się wcześniej w żadnym innym miejscu. Partnerzy zaprosili użytkowników platformy do udziału w specjalnym wyzwaniu #JestFEST i nagrania kreatywnego wideo, w którym pokażą, jak zamierzają się bawić na festiwalu. TikTok stworzy także specjalną strefę relaksu i ładowania energii dostępną dla uczestników chorzowskiego wydarzenia


Bilety są dostępne na stronie www.festfestival.pl

  • KARNET 4 DNIOWY LAST CALL TIX - 599 PLN
  • BILET WEEKENDOWY LAST CALL TIX - 409 PLN
  • BILET JEDNODNIOWY - 299 PLN / 309 PLN / 319 PLN

Organizator: Follow The Step
Partnerem 3. edycji FEST Festivalu 2022 jest Coca-Cola i ING.

Przed nami FEST Festival 2022. Jakie zespoły i artyści wystąpią? [LINE-UP]

Komentarze    dodaj

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.