Wielkie rudzkie sprzątanie. Weź udział w Eko Maratonie!

Czas czytania: 2 min.

Już w najbliższą sobotę (9 października) odbędzie się Eko Maraton, organizowany przez Koło Powiatowe Stowarzyszenia Polska 2050 w Rudzie Śląskiej. Podczas wydarzenia uczestnicy będą sprzątać okoliczne lasy, sadzić drzewa oraz prowadzić rozmowy na temat ekologii.

Mały gest dla środowiska

To już kolejna akcja promująca sprzątanie lasów w naszym mieście. Koło Powiatowe Stowarzyszenia Polska 2050 w Rudzie Śląskiej serdecznie zaprasza na Eko Maraton, który odbędzie się 9 października. Na miejsce zbiórki wyznaczono biwak „Radoszowy”. Podczas wydarzenia uczestnicy będą sprzątali okoliczny las, posadzą nowe drzewa w okolicy biwaku, a później, przy ognisku, odbędzie się dyskusja na temat ekologii oraz roli lasów w życiu codziennym. Start Eko Maratonu zaplanowano w samo południe, na godzinę 12:00.

 

Kliknij w mapę, aby lepiej się z nią zapoznać.

Biwak Radoszowy

 

 

 

Komentarze (16) DODAJ

Zapraszamy wszystkich chętnych, natomiast obecność obowiązkowa powinna dotyczyć Wszystkich pracowników urzędu od Prezydentowej do Pań sprzątających. Przykład idzie z góry.
ja
nie komentujcie tego podludka bolusia on zawsze naćpany
godulek
jeżeli boluś ma tak zryty mózg to już sobie wyobrażam jaki jego matka miała, noo chyba że w ogóle nie miała mózgu
sąsiad
kaj ten biwak Radoszowy ?? Wiela za godzina?
ruchem
niech sprzątają Ci którzy biorą 500+,300+ i inni co żyją na nasz koszt a mu musimy za to płacic większe ceny w sklepach.Dać im dodatkowe pieniądze ale niech spolecznie to odrobią 150 godz w miesiącu za każdy dodatek jaki dostają.Nie ma przerobionych godzin , nie ma pieniedzy dla takich żebraków
ekspedientka
Ludzie sprzątają lasy i sadzą drzewa a Lasy Państwowe dewastują i wycinają na potęgę. Szkoda, że Ci którzy powinni mieć największą świadomość tego, jak ważny jest las w procesie zmian klimatycznych, udają, że to nie ma znaczenia i w imię zysków doprowadzają do katastrofy.
elian
ECO Hołownia. I syćko jasne!
boluś
Boguś jakie ty żałosne komentarze piszesz
lelek
Uwiyrajom Cie ciasne horyzonty? Poluzuj guma w badkach' przestanie Ci uciskać PUŁkule MÓZGowe. Pyrsk
boluś
Niykum? To szkryklej sie Niymota !
boluś
Dzięki za komplement" zrewanżuja sie takoż ' FLĄDRA/to tako ryba z płaskim przodkiem i zadkiym " pokrziwionym pyskiem i rozbieżnym wejrzyniem. Trefiołch?
boluś

Błąd:

Wynik:
Opinia została pomyślnie dodana.
Po przeprowadzeniu weryfikacji, jej treść zostanie udostępniona publicznie.

Trwa wysyłanie komentarza ...

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść.

* pola obowiązkowe

Logolinki

Katalog firm

Tagi