Ogólnopolska Liga Młodzików z udziałem rudzkich łuczników
W minioną niedzielę na torach łuczniczych “Płaszowianki” Kraków odbyła się finałowa runda Ogólnopolskiej Ligi Młodzików.
Nasi podopieczni pokazali, że medale Mistrzostw Polski Młodzików zdobyte dwa tygodnie temu w Żywcu to nie przypadek i zajęli:
- drużyna dziewcząt w składzie: Natalia Lepa, Dominika Ratyńska, Karolina Hernicka oraz Dominika Brzezina – pierwsze miejsce w Polsce
- drużyna chłopców w składzie: Adrian Szłapak, Jakub Sroka, Paweł Korzonek i Marcin Lesiński – drugie miejsce w Polsce
Nam, jako trenerom, wypada być dumnym z tych sukcesów i mieć nadzieję, że Śląska Federacja Sportu w Katowicach, oraz Śląski Okręgowy Związek Łuczniczy przyzna naszym zawodnikom status członków kadry Śląska Młodzików.









![Seria niefortunnych zdarzeń na wireckim rondzie. Kolejni kierowcy mocno się pogubili! [FILMY]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2026/01/kolaz.jpg)
![Zderzenie czołowe na ul. Brzechwy. Kierowca jechał pod prąd na drodze jednokierunkowej [FILM]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2026/01/35-festiwal-afisz_page-0001.jpg)
![Na rondo… pod prąd? O mały włos! Wireckie rondo problematyczne dla kolejnego kierowcy [FILM]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2026/01/Bez-tytulu.png)










Dodaj komentarz