Od poniedziałku MOPS zostaje otwarty dla klientów w normalnym trybie przyjmowania
Od poniedziałku – 28 lutego – Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Rudzie Śląskiej zostaje otwarty dla klientów w normalnym trybie przyjmowania.
– Przypominamy, że na terenie Ośrodka obowiązuje nakaz noszenie maseczek ochronnych zasłaniających nos i usta oraz zachowanie dystansu społecznego. W kolejce do Działu Obsługi Klienta może znajdować się maksymalnie 5 osób – do limitu nie wlicza się osób zaszczepionych – czytamy na stronie MOPS Ruda Śląska.
Dla osób, które nie mają potrzeby kontaktowania się z pracownikami bezpośrednio, będzie jednak pozostawiona skrzynka podawcza, do której można będzie składać dokumenty.
– Należy pamiętać, aby do złożonego do skrzynki podawczej dokumentu dołączyć numer telefonu, w celu umożliwienia pracownikom szybkiego kontaktu z klientem w razie zaistnienia takiej potrzeby – czytamy na stronie MOPS Ruda Śląska.
Dokładne godziny przyjmowania znajdziecie TUTAJ.
Tagi:
MOPS






![Seria niefortunnych zdarzeń na wireckim rondzie. Kolejni kierowcy mocno się pogubili! [FILMY]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2026/01/kolaz.jpg)
![Zderzenie czołowe na ul. Brzechwy. Kierowca jechał pod prąd na drodze jednokierunkowej [FILM]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2026/01/35-festiwal-afisz_page-0001.jpg)
![Na rondo… pod prąd? O mały włos! Wireckie rondo problematyczne dla kolejnego kierowcy [FILM]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2026/01/Bez-tytulu.png)











Komentarze (0) DODAJ